פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צפו: שחקן הקבוצה היריבה מציל את חייו של כדורגלן שנפגע בראשו ובלע את לשונו

כמו ענפי ספורט רבים אחרים גם הכדורגל נחשב לספורט אגרסיבי ופיזי במיוחד, ולא פעם אנו עדים לפציעות קשות של שחקנים, שנאלצים לבלות חודשים ארוכים בהתאוששות והחלמה. שחקן הכדורגל האוקראיני אולה חוסייב כמעט שאיבד את חייו על המגרש לפני כיומיים, כשחווה את אחת הפציעות היותר קשות שראינו לעיניי המצלמה.

בסביבות הדקה ה-20, רץ שחקנה של דינמו קייב לעבר כדור גובה שהוגבה לכיוון הרחבה. שוער הקבוצה היריבה דניפרופטרובסק, קפץ גם הוא לכדור, ופגע בטעות עם ברכו בפניו של חוסייב, שנחבל בעוצמה ונפל לרצפה כשהוא מחוסר הכרה. למזלו הרב, דווקא שחקן הקבוצה היריבה, ג’אבה קנקבה, זיהה את חומרת הפציעה, ורץ להגיש עזרה לשחקן. קנקבה הבחין בכך שלשונו של חוסייב חוסמת את דרכי הנשימה שלו, ובלי להסס דחף את כף ידו לפיו של השחקן ובמשך שניות ארוכות סייע לו לחזור ולנשום ומנע בליעת לשון מסוכנת שעלולה הייתה לגרום למותו.


הסרטון המצמרר מתעד מקרוב את סדרת ההתרחשויות מרגע הפציעה, כאשר השחקנים בזירת האירוע נראים המומים ומבוהלים, ומתפללים שחוסייב יתאושש. בהמשך, לאחר הגעת הצוות הרפואי נראה קנקבה, גיבור היום, כשהוא בוכה ואוחז בכף ידו, שכנראה נפצעה מעוצמת סגירת הלסת האינסטנקטיבית של השחקן הפצוע. בנוסף, מראה הסרטון בהילוך איטי (קיפצו ל- 1:39) את רגע הפציעה המחרידה. זהירות, מדובר בתמונות לא קלות לצפייה. סרטון נוסף בו תוכלו לצפות כאן מציג את סדרת ההתרחשויות מזוית קדמית בה ניתן לראות בבירור את פעולות ההצלה ואת חומרת הפציעה.

ברגעים כאלו, הכדורגל והספורט מתגמדים, ומרגש לראות דווקא את שחקן הקבוצה היריבה נזעק לעזרה ומציל את חייו של יריבו על כר הדשא. השחקן אגב, התאושש כמה דקות לאחר הפגיעה ופונה על אלונקה לקול תשואות הקהל. הוא נלקח לבית החולים ושם הוא מתאושש מהפגיעה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...