פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

מומלץ: הצלמת הזו מצלמת תמונות עוצרות נשימה עם בעלי חיים ללא פוטושופ

בעבר כבר יצא לנו להכיר לכם לא מעט צלמים ופרוייקטי צילום אשר מציגים עבודות סוריאליסטיות מדהימות. לרוב, מדובר בתמונות דמיוניות שנדרשה עבודת פוטושופ לא מבוטלת על מנת להשיג בהן את האפקט הסופי והרצוי.

כשמביטים בסדרת התמונות עוצרות הנשימה והמטורפות הללו בפעם הראשונה קצת קשה להאמין לכך, אבל באף אחת מהן לא נעשה שימוש בפוטושופ וכולן צולמו בעזרתם האדיבה של בעלי חיים אמיתיים ולא ממש שגרתיים. מדובר בתמונות סוריאליסטיות המשלבות מודלים אנושיים ביחד עם בעלי חיים מאוד לא שגרתיים כמו דוב, טיגריס, נחש ועוד, במפגשים שנראים אפשריים רק באגדות.

על סדרת התמונות הזאת אחראית הצלמת הרוסייה קטרינה פלוטניקובה, כאשר הצילומים הללו שנראים דיי מסוכנים בוצעו בנוכחותם של מאמני חיות מקצועיים שאפשרו לפריימים הנהדרים הללו לקרום עור וגידים. בתמונה האחרונות בסדרה, תוכלו לקבל הצצה קטנה אל מאחורי הקלעים של סט הצילומים, ולהבין כיצד עזרו המאמנים להעמיד את החיות בפוזיציה המתאימה, כאשר בתמונה נראה מאמן החיות מעניק ממתק לדוב מבעד לכתפה של הדוגמנית.

פלונטיקובה, ניצלה בסדרת התמונות שלה את העדינות והשבריריות של הדוגמניות המהממות שהשתתפו בפרוייקט, והעניקה להם מראה של נסיכות המזכירות דמויות מסרטי דיסני ומסיפורי האגדות. הניגוד המרתק הזה בין הבנות הללו והחיות העצמתיות, הופך בסופו של דבר את סדרת התמונות הזאת לקסומה ומהפנטת ולכזו שאי אפשר להוריד ממנה את העיניים ואפשר להביט בה שוב ושוב ללא הפסקה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...