פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג הזה נתן לכלבה שלהם לצלם את יום החתונה והתוצאה פשוט מופלאה

לפני קצת יותר משנה, ב-2 בנובמבר 2014, התחתנו מרשל ואדי בטקס צנוע וקסום אותו קיימו על הפסגה המושלגת והמהפנטת של הר רואן הממוקם במדינת טנסי שבארצות הברית, המקום בו בילו יחד בדייט הראשון שלהם אי שם לפני 10 שנים. כשהשלג נערם לגובה של 60 ס"מ ועם נוף לבן ויפהפה ברקע, הטקס היה קסום, והשניים נישאו מול עיניהם של בני המשפחה, החברים הקרובים וכמובן, הכלבה שלהם ריידר, שנכחה גם היא בין האורחים, ומילאה תפקיד חשוב מאוד בטקס.

הזוג המקסים לא הסתפק בצמד הצלמים שליווה אותם במהלך היום הגדול שלהם, והחליט לאפשר לריידר, כלבה מסוג האסקי סיבירי, להצטרף לצוות הצילום, להסתובב בין האורחים ולתעד את יום החתונה כולו מזווית הראיה שלה באמצעות מצלמת GoPro שהוצמדה לרתמה שלה.


"הכלבה שלנו התעקשה לצלם את סרטון החתונה שלנו, אז החלטנו לא לעמוד בדרכה ולתת לה לבצע את המלאכה" סיפרה אדי, הכלה המאושרת והוסיפה: "אמנם לקח לה קצת זמן לערוך את הסרטון אבל בסיכומו של עניין אנחנו חושבים שהיא עשתה עבודה מצוינת". כפי שתוכלו לראות, בשילוב עם השיר Spirit cold של להקת Tall heights ברקע, התוצאה הסופית פשוט מרגשת ובעיקר גורמת לנו לרצון עז לראות עוד מהחוויות שצילמה ריידר ביום החתונה.

כלבה צלמת חתונות 1

כלבה צלמת חתונות 2

כלבה צלמת חתונות 3

כלבה צלמת חתונות 4

כלבה צלמת חתונות

כלבה צלמת חתונות 5

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...