המברג האולימפי: מירוץ השליחים שלא תראו באולימפיאדה

מרוץ השליחים האולימפי נחשב לאחד מרגעי השיא של האולימפיאדה. ההתמודדות הקבוצתית הזו תמיד מרגשת ולרוב מספקת גם רגעים דרמטיים שגורמים לנו כל כך לאהוב את התחרות הזו, במיוחד כאשר האמריקאים מצליחים בכל פעם מחדש להפיל את המקל ולבאס אומה שלמה.

RONA היא חברה קנדית המפיצה ומשווקת כלי עבודה לשיפוץ הבית וטיפוח הגינה. דווקא החברה הקטנה הזאת, עומדת מאחורי הפרסומת האולימפית המצחיקה ביותר שראינו עד כה. סרטון הפרסומת מדמה מרוץ שליחים חוצה אוקיינוסים, הרים וגבעות בו השליחים מעבירים מאחד לשני מברג שמחליף את המקל הקלאסי.  מעבר למרוץ השליחים, הפרסומת מהווה מחווה כיפית ומשעשעת לענפי ספורט אולימפיים נוספים כמו סיף, קפיצה לרוחק ולגובה, שיט, אופנים, ריצת משוכות, התעמלות קרקע ועוד, מה שיוצר פרסומת אולימפית אולטימטיבית ומצחיקה במיוחד.

 מטרת הפרסומת היתה להראות את תמיכתה של רונה בנבחרת האולימפית של קנדה ולפרגן למאמצים של האתלטים המשתתפים במשחקים האולימפיים בלונדון. אה וכמובן, על הדרך, אולי תקנו מברג.

את הפרסומת מלווה מוזיקת הרקע המצוינת, הנעימה הנאו-קלאסית הקצרה The Ecstasy of Gold (“הבהלה לזהב”) מתוך הסרט”הטוב, הרע והמכוער” שמכניסה את הצופה לאווירה של טירוף במירוץ שליחים מהאוקיינוס הפאסיפי אל האוקיינוס האלטלנטי.

 

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק