פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסרטון הישראלי המצמרר הזה חושף את האמת מאחורי כרטיס הביקור של שירן הסטודנטית הלוהטת

אם יצוא לכם להסתובב מדי פעם ברחובות תל אביב, סביר להניח שנתקלתם לא פעם, ואולי כמעט בכל פעם, בכרטיסי הביקור המפורסמים הזרוקים על המדרכות ונישאים ברוח בדרך לכיסם של לקוחות פוטנציאלים. כמובן, לא מדובר בכרטיסי ביקור של עורכי דין, רואי חשבון או בעלי מקצוע לגיטימיים, אלא בכאלה עליהם מתנוססת תמונה של בחורה בלבוש מינימלי, לרוב סטודנטית לכאורה, המזמינה אתכם להתקשר וליהנות משרותיה המפנקים.

הסרטון המצמרר הבא, אותו יצר הקופירייטר רומם סרנגה, אמנם עלה לרשת כבר לפני 9 חודשים, אבל אחרי חשיפה מועטה יחסית בחודשים שחלפו, זכה אתמול לתהודה רבה מחודשת לאחר שפורסם בפרופיל הפייסבוק של אוריאל דסקל ובהמשך שותף בדף הפייסבוק של אתר המזבלה שם גרף מעל 120 אלף צפיות.


הפרסומת החריפה הזאת שיוצאת נגד תופעת הזנות בישראל ורובינו נתקלים בה בעקיפין דרך כרטיסי הביקור המוכרים, מגוללת את סיפורה של שירן, או בכינוי העבודה שלה “הסטודנטית הלוהטת”, בחורה צעירה שתמונתה החושפנית מתנוססת על כרטיס ביקור ביחד עם מספר טלפון, כשהמבט בעיניה נראה מזמין ומסתיר את האמת העגומה שהובילה אותה לעסוק במקצוע העתיק בעולם.

כידוע, בשנת 2011 נחקק חוק האוסר על פרסום שירותי ליווי וקובע עונש מאסר של עד 3 שנים לעוברים על החוק. החוק החדש אמנם צמצם במעט את תופעת הכרטיסים הזרוקים ברחוב, אבל לא ממש מיגר את התופעה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...