הבחורה הזאת מטרידה את החבר שלה עם אחת משאלות הזוגיות הכי מצחיקות שיש

בכל מערכת יחסים שמכבדת את עצמה יש כמה רגעים זוגיים קטנים וקסומים, מעין נקודות ציון חסרות משמעות לכאורה, שכל זוג חייב לחוות לפחות פעם אחת כדי לזכות בתואר “זוג אמיתי”. מלחמת הכריות הראשונה, מלחמת המבטים הראשונה, הנפיחה או הגרעפס הראשונים בנוכחות בן או בת הזוג וכמובן, הרגע הנפלא והמוכר הבא, שאולי חשבתם ששייך רק לכם, אבל מסתבר שמתרחש לפחות פעם אחת בכל קשר רומנטי רציני.

רומן בוצ’אצקי, מי שיצר בעבר לא מעט סרטונים מגה ויראלים, ובת הזוג שלו, המוזיקאית והיוצרת מירי שלימק, פרסמו לפני מספר ימים בפייסבוק את הסרטון הכובש והסופר מתוק הבא שכנראה כל זוג שנמצא במערכת יחסים ארוכה יוכל להזדהות אתו.

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

בסרטון, נראה רומן כשהוא שוכב מעוך על המיטה, בזמן שמירי, בת הזוג המתוקה שלו, לא מפסיקה להציק לו עם אחת השאלות הכי מפורסמות שצצה ברגעי השעמום המשותפים במיטה או על הספה בסלון: “אם הייתי ככה, היית יוצא איתי?”. כמובן, בכל פעם שהשאלה הזאת נשאלת, מתלווה אליה עיוות פיזי משעשע כלשהו כמו “אם לא היו לי שפתיים?”, “אם הפרצוף שלי היה ככה? או ככה?”, “אם לא היה לי ישבן?” אם הייתי פוזלת?” וכו’.

הסרטון הנפלא הזה (קליק לפרסום המקורי בפייסבוק) שמצליח ללכוד סיטואציה כל כך מוכרת ואינטימית בשתיים וחצי דקות בהם אי אפשר למחוק את החיוך מהפנים, זכה לאלפי לייקים ושיתופים, והרגע בו רומן נשבר ומתחיל לצחוק הוא פשוט נהדר. אגב, מאחורי הסרטון יש גם סיפור קטן ומרגש. מירי טסה לסין, רומן נשאר בארץ, ואת הסרטון שצולם לפני כמה חודשים הוא פרסם בלי ידיעתה, מתוך מטרה לעזור לה לקדם את הקריירה המוזיקלית שלה. בקיצור, תענוג. אה, ואם אין לכם בן או בת זוג, אל תצפו בו. אתם עלולים להיכנס לדיכאון ולהקיא קצת בפה.

אהבתם? מוזמנים לפרגן למירי בלייק בעמוד הפייסבוק שלה.

לייק לפטריה בפייסבוק