הבחור הזה ביקש מהגולשים לשפץ את התמונה שלו בפוטושופ וזה מה שקרה

לבלוגר האוכל הבלגי ייבס ואן דה-ואן יש תחביב מצחיק במיוחד. במהלך המסעות הקולינריים שלו ברחבי אירופה הוא נוהג להצטלם לתמונות תיירותיות מטופשות (כמו אלה שנוהגים התיירים לצלם במגדל פיזה למשל) ולפשל בכוונה, סוג של בדיחה פנימית שלו ושל החברים שלו. את התמונות הכושלות הוא מפרסם בפרופיל האינסטגרם שלו תחת התיוג “שיחקתי אותה”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yves Van De Ven (@sidfrisjes)

לאחרונה, ביקר הבלוגר במגדל אייפל שבפריז, אחד האתרים היותר תיירותיים בעולם, וצילם שם תמונה מצחיקה בה הוא כושל בניסיון לגעת עם האצבע שלו בראש המגדל. אלא שהניגוד לפעמים הקודמות בה ביצע את השטות הזאת, הפעם קיבל הסיפור טוויסט מפתיע בעלילה, כזה שהפך אותו בין לילה לכוכב רשת.

אחד הגולשים שנתקל בתמונה המצחיקה של ואן דה-ואן החליט לפרסם אותה באחד הפורומים באתר 4chan, וכתב לצד התמונה את המשפט הבא: “האם מישהו יכול לעשות פוטושופ על התמונה ולשים את מגדל אייפל מתחת לאצבע שלי?”.

אייפל

כצפוי, הגולשים הגיבו בהתאם ועל פי ההנחיות והחלו לשפץ את תמונתו של ייבס עם אינסוף ביצועי פוטושופ כושלים וקורעים, בהם הם מגשימים את המשאלה שלו במגוון דרכים יצירתיות ומאוד מצחיקות. במהרה, הפכה התמונה של ואן דה-ואן למם לוהט ברחבי הרשת כאשר כל אחד מהגולשים היצירתיים מעניק את הפרשנות האישית שלו לבקשה שצורפה לתמונה.

למרות שכל הסיפור הזה התפוצץ הרבה מעבר למצופה, ולמרות שלא הוא זה שביקש לערוך את תמונתו בפוטושופ, ואן דה-ואן דווקא מאוד התלהב מהעניין ואף החל לשתף חלק מהתמונות בפרופיל הפייסבוק שלו וגם פרסם את התגובה הבאה: “אולי העיר קברניטי העיר פריס יזמינו אותי לבקר בה שוב כי אני עושה טוב לתיירות וכנראה שאין גולש ברשת שלא ראה את מגדל אייפל”.

בשורה התחתונה, בפעם הבאה שאתם מעלים תמונה מצחיקה לרשת, קחו בחשבון שזה מה שעלול לקרות. הפעם זה יצא מצחיק אבל במקרים אחרים זה יכול להיגמר ברע. בכל אופן, בזמן שאתם מהרהרים במוסר ההשכל מהסיפור הזה, אתם מוזמנים לצפות באינסוף המניפולציות הנהדרות על התמונה המקורית של ואן דה-ואן.

מגדל אייפל פוטושופ 3

מגדל אייפל פוטושופ 4

מגדל אייפל פוטושופ 5

מגדל אייפל פוטושופ 6

מגדל אייפל פוטושופ 7

מגדל אייפל פוטושופ 8

מגדל אייפל פוטושופ 9

מגדל אייפל פוטושופ 10

מגדל אייפל פוטושופ 11

מגדל אייפל פוטושופ 12

מגדל אייפל פוטושופ 13

מגדל אייפל פוטושופ 14

מגדל אייפל פוטושופ 15

מגדל אייפל פוטושופ 16

מגדל אייפל פוטושופ 17

מגדל אייפל פוטושופ 18

מגדל אייפל פוטושופ 19

מגדל אייפל פוטושופ 20

מגדל אייפל פוטושופ 21

מגדל אייפל פוטושופ 22

מגדל אייפל פוטושופ 23

מגדל אייפל פוטושופ 24

מגדל אייפל פוטושופ 25

מגדל אייפל פוטושופ 26

מגדל אייפל פוטושופ 27

מגדל אייפל פוטושופ 28

מגדל אייפל פוטושופ 29

מגדל אייפל פוטושופ 30

מגדל אייפל פוטושופ 31

מגדל אייפל פוטושופ 32

מגדל אייפל פוטושופ 33

באמצעות: mashable

לייק לפטריה בפייסבוק