פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מחווה לאלוף אמיתי: 7 הפרסומות הויראליות ביותר של רוג'ר פדרר

איזה משחק היה לנו אתמול. רוג'ר פדרר, אמן הטניס, ואנדי מארי, התקווה הבריטית סיפקו לנו את אחד ממשחקי הגמר הגדולים והמשובחים בשנים האחרונות, בסופו רק אחד זכה לחייך ולשכתב את ההיסטוריה של הטניס העולמי בכלל וברמה האישית בפרט. לרגל הזכיה ההיסטורית של רוג'ר פדרר בטורניר ווימבלדון בפעם השביעית, וסה"כ 17 תארי גרנד סלאם בארון הגביעים (יותר מכל טניסאי אחר),  החלטנו לפרגן בפוסט מחווה לאלוף האלופים של הטניס העולמי, הגדול בהיסטוריה לדעתנו, עם 7 הפרסומות הוויראליות ביותר בהן השתתף בקריירה המדהימה שלו.

1. משתעשע בסט הצילומים לפרסומת של ג'ילט –  במהלך הצילומים לפרסומת חדשה של ג'ילט, רוג'ר ביקש מאחד מאנשי הצוות ששוחח עימו, לעזור לו בתרגיל מטורף בו הוא חובט בכדור טניס במרחק של 15 מטר על מנת להעיף פחית שעומדת על ראשו של הבחור המפוחד. רוג'ר לא חסך בעוצמה של החבטה שלו, מה שיכל לגרום לחבלות קשות לפרצופו של הבחור,  במידה והיה נפגע,  מומלץ!  הסרטון גרף מעל 9 מיליון צפיות.

  2. מותח את אחד המאמנים במגרש – סרטון מתיחה משנה שעברה.  אחד המאמנים במגרש בו רוג'ר מתאמן השאיר את הגג המרסדס פתוח,  רוג'ר החליט להתאמן על שיגור כדורים למרחק וקליעה לתוך המכונית,  כשהבחור חזר ופתח את דלת המכונית חיכתה לו הפתעה מצחיקה.

 3. קרב טניס ביתי בפרסומת לנייקי –  פרסומת מגניבה לנייקי,  בה רוג'ר חוזר הביתה ומגלה שפסיכי שמתחזה למאמן שלו ממתין לו בביתו,  רוג'ר בזריזות אלגנטית שולף את המחבט שלו ובמקום להכות בפורץ עד זוב דם,  הוא נכנס לקרב טניס ביתי משעשע, שבתחילה נראה רגוע ומהר מאוד עובר לגבולות המופרע.  הסרטון צבר כבר מעל 2 מיליון צפיות.


 

4. הטרדה מינית בשדה התעופה (פרסומת לשוקולד השוויצרי 'לינדט') – בפרסומת למותג השוקולד השוויצרי,  רוג'ר מגיע לבדיקת מזוודות בשדה התעופה,  ונתקל בשתי בודקות שמתרשמות מהחבילה שלו וגם בודקות לו את המזוודה בין לבין. הסרטון יותר מתמקד בכמה מקסים רוג'ר פדרר ופחות בשוקולד. אבל הוא בהחלט עשה את העבודה עם  כמעט 700,000 צפיות ביוטיוב.

 5. רוק אנד רול עם מחבט טניס (פרסומת לנייקי) – פרסומת ישנה מ 2008 לנייקי,  בה רוג'ר מלמד איך עושים רוק אנד רול עם מחבט הטניס.


6. לוקח את המרסדס החדשה לסיבוב (פרסומת למרסדס) – בשנה שעברה חברת מרסדס נתנה לרוג'ר את ההזדמנות לקחת לנסיעת מבחן את הדגם החדש שלהם  SLS AMG Roadster.  רוג'ר מצידו ללא ספק ניצל את ההזדמנות, ונהנה מ 563 כוחות הסוס של הרכב המדהים הזה, בנסיעת מבחן מדברית עם נופים מטורפים ומהירות לא הגיונית.


 7. הגילוח הגדול בעולם (פרסומת לג'ילט) – פרסומת נוספת של ג'ילט בה רוג'ר הוא הכוכב, אך הפעם הוא עצמו אינו משתתף בפרסומת.  ג'ילט רצו ליצור את הגילוח הגדול ביותר שנעשה אי פעם,  לצורך כך הם השתמשו ב 3000 ליטרים של צבע, שרוססו על מגרש ענקי בגודל 2800 מ"ר, ויצרו את פניו של רוג'ר.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...