אירוע בפייבסוק: ביבי ושרה מזמינים אתכם למסיבת בריכה בקיסריה

יום שישי בצהריים. השמש במרכז השמים, הטמפרטורה מושלמת, אתם בבגד ים, מסביבכם המוני צעירים וצעירות יפים ויפות ואתם משתכשכים במימיה של בריכת עשירים בוילה בקיסריה, וילה עליה אתם יכולים רק לחלום. אתם יוצאים מהמים, נהנים מאוכל טוב ואלכוהול משובח, מקנחים בגלידת פיסטוק צוננת וכל זה מבלי ששילמתם שקל. בדרך החוצה, אחרי שהעברתם לילה מטורף, אתם ניגשים לביבי ושרה מחלקים לכל אחד שתי נשיקות על הלחי, מודים להם על אירוע נפלא, וחוזרים הביתה.

ובכן, התסריט הזה נשמע מעט מופרך, אך אם אין לכם תכניות לסוף השבוע, גם אתם יכולים להעמיד פנים שאתם במסיבת בריכה בבית ראש הממשלה בקיסריה, והכל הודות לאירוע פיקטיבי משעשע במיוחד שהחל לקרום עור וגידים בפייסבוק בימים האחרונים.

תמונה: עמיר שיבי
תמונה: עמיר שיבי

כחלק מהמחאה החברתית שהופנתה בשבוע החולף בעיקר נגד תקציב התפעול המנופח של מעונו הפרטי של ראש הממשלה נתניהו בקיסריה, החליט הגולש אבירן טוניס לפתוח במחאה פרטית משלו, ולהזמין את כל מי שאין לו תכניות מיוחדות לסוף מאי, למסיבת בריכה בבית ראש הממשלה. כך נכתב בעמוד האירוע:

 אירוע ביבי

האירוע הפיקטיבי הפך ויראלי ברשת מאז פורסם לראשונה ביום ראשון כשמעל אלף אנשים כבר אישרו את ההגעה שלהם למסיבה, ונראה שבבית ראש הממשלה כבר צריכים לעבוד על קייטרינג, מוזיקה וכמובן, אקסטרא גלידה פיסטוק בכדי לפנק את האורחים.

אבירן, מספר לאתר הפטריה: “זה התחיל כשישבתי בעבודה ושוחחתי עם מישהי על סיפור הוצאות הבית הפרטי של ראש הממשלה והעלתי את עניין הבריכה בקטע של צחוק. כשהגעתי הביתה כתבתי פוסט שלא התרומם יותר מדי בדף  הפייסבוק של ביבי בו אני מבקש רק לטבול בבריכה דרור נובלמן שראה את הפוסט הציע שאפתח איבנט ומשם זה התגלגל.”

אז נראה אותך בקיסריה בשבוע הבא?

“הרעיון כמובן החל כבדיחה נטו, וסביר להניח שלא באמת נלך לקיסריה מסיבות אבטחה כאלה ואחרות, אבל המטרה האמיתית היא להעביר את המסר שלי בעזרת הומור”.

מוזמנים להצטרף למסיבת הבריכה הכי שווה של הקיץ ושווה לעבור גם על התגובות המצחיקות של המוזמנים על קיר האירוע שם תיתקלו בדאחקות בסגנון “רק שאף אחד לא יעשה ביבי במים” וכדומה. הכניסה חופשית, מומלץ להביא מנחה לשרה. קליק לעמוד האירוע בפייסבוק.

לייק לפטריה בפייסבוק