פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הרובוט הגאוני הזה ישתה אתכם צ'ייסר בכל פעם שאתם מרגישים לבד

מכירים את זה שאתם יושבים לבד בבית ופתאום תוקף אתכם דחף עז לצאת לשתות בירה או משקה אלכוהולי אחר, אז אתם מצלצלים לחברים לבדוק מצב זמינות לגיחה זריזה לפאב השכונתי אבל אף אחד לא זורם אתכם? ההמצאה הגאונית הבאה תהיה שם בשבילכם בדיוק ברגעים הקשים הללו, כאשר אתם זקוקים לחבר טוב שיעשה אתכם צ'ייסר ויקשיב לשיט שעבר עליכם כל היום.

הכירו את "דרינקי", הרובוט המגניב שישתה יחד אתכם בכל פעם שהחברים יאכזבו אתכם. הוא אמנם לא מדבר הרבה אבל יש לו קיבולת אלכוהול אינסופית והוא מוכן לשבת אתכם בכל רגע נתון על כוסית של עראק/וויסקי/וודקה או כל משקה אחר, ולארח לכם חברה עד שתלכו לישון.


מי שעומד מאחורי ההמצאה המדליקה הזאת הוא ממציא צעיר, יונצ'אן פארק מדרום קוריאה, שהחליט לבנות את הרובוט הזה לפני כמה שנים כשמצא את עצמו לבד בחג המולד. דרינקי יודע להחזיק ולהרים את כוס השתייה שלו לבדו ולבצע איתה תנועת "לחיים" קטנה רגע לפני שהוא שותה. הוא לעולם לא מרגיש בחילה או מקיא, וכל האלכוהול שתבזבזו עליו נשמר במיכל זכוכית לשימוש חוזר. בנוסף, נורות אדומות חמודות נדלקות בלחיים שלו אחרי כל צ'ייסר שהוא שותה.

לפני שאתם שולפים את כרטיס האשראי נספר לכם שלצערנו הרובוט המגה מגניב הזה עדיין לא מוצע למכירה.אנחנו מעריכים שבעתיד הקרוב פארק יצא בקמפיין מימון כדי לשווק את ההמצאה שלו, ועד אז נאלץ כולנו להתאזר בסבלנות ולשתות בחברת אנשים אמיתיים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...