פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אי אפשר להפסיק לבהות בסרטון הפרסומת ההזוי והמשעשע הזה

סרטון הפרסומת הבא אמנם הועלה לרשת מספר ימים לפני שפרצה לחיינו שנת 2014, אבל עושה רושם שיכבוש בקלות את תואר הפרסומת הביזארית של השנה. הפרסומת שייכת למותג Rio Mints בהונג קונג, שם החליטו להשתגע מעט ולנסות להחיות את שוק הפרסומות המקומיות השמרן יחסית, עם פרסומת מאוד לא שגרתית לסוכריות המנטה בטעמים שלהם שעשויה לגרום לכמה גבות להתרומם.

הסרטון מציג בחור ובחורה שכנראה נמצאים במעין דייט ראשון ביזארי במיוחד. למה ביזארי? ובכן, הזוג החביב יושב על ספסל כשהבחורה מתעסקת עם הנייד שלה ואילו הבחור לובש לגופו מכנס בגד ים בלבד ומחבק בובת של לאמה. בהמשך, הבחורה שוברת את השתיקה המביכה ומציעה לבחור סוכריות מנטה בטעם ענבים והבחור נענה להצעה. רגע אחרי שהוא מכניס את הסוכרייה לפיו, מתארכת לפתע הלשון של בובת הלאמה שלו, והיא מתחילה ללקק לו את הפטמה בעדינות.


הבחור, שאינו יכול לעמוד בהנאה הכפולה – סוכריית המנטה הנהדרת ובובת הלאמה המענגת, מתחיל להשמיע קולות הנאה, והבחורה מצדה מביטה בו תחילה במבט מופתע, אך זה מתחלף תוך כמה רגעים למבט מגורה ולשון שמחליקה על השפתיים, כשנערת הסוכריות נראית כמי שמאוד נהנית מהסיטואציה המוזרה הזאת.

בין אם הפרסומת הזאת ממש מצחיקה אתכם או לחילופין ממש דוחה אתכם, דבר אחד בטוח – לא תוכלו להוריד ממנה את העיניים, וזו כנראה המטרה של משרד הפרסום Ogilvy & Mather ההונג קונגי שיצר אותה. מה דעתכם? נונסנס מיותר, הגזמה פרועה או גאונות צרופה?

ויש בונוס: קטעים שהושמטו בחדר העריכה:


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...