פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

15 האתרים הכי חסרי תועלת שלא תוכלו להפסיק להיכנס אליהם

כמעט לכל אחד מאיתנו יש את רגעי ההארה האלה, בהם אנחנו חושבים על רעיון מעולה לאתר אינטרנט חדש שעל פי החזון שלנו, הולך לקרוע את הרשת. אולם, בפועל, הרעיונות הללו בדרך כלל נקברים עמוק בבוידעם של המוח שלנו, לאחר שאנחנו מבינים שבנית ועיצוב אתרים הם לא מלאכה פשוטה, ודורשים המון השקעה ומחשבה.

מעבר לתוכן טוב ואיכותי שיגרום לגולשים להיכנס לאתר שלכם, אחד האלמנטים החשובים לא פחות הוא כמובן עיצוב האתר. 15 האתרים הבאים שאספנו עבורכם מרחבי הרשת ללא ספק כושלים גם בקריטריון של "תוכן איכותי" ונופלים גם בקטגוריית העיצוב. אולם, למרות שכל האתרים הללו נוצרו בחמש דקות השקעה, ובעיצוב שיגרום לכל מי שתחום עיצוב אתרים קרוב ללבו לבחילה קלה, הם כולם בעלי פוטנציאל התמכרות גבוה, ויעזרו לכם לבזבז את הזמן בצורה מושלמת.

בין האתרים המומלצים שבחרנו עבורכם תוכלו למצוא אתר גאוני שיעזור לכם לקבוע האם המחשב שלכם דולק, אתר אחר בו תוכלו לצפות בחתולים מקפצים בלי הפסקה, וכמובן, איך אפשר בלי, אתר שבוחר עבורכם צבע רנדומלי וצובע את המסך בצבע הזה. שעות של הנאה.

אם התלהבתם מהאתרים הללו ואתם רוצים עוד, אל דאגה, יש עוד הרבה. לפני כמעט שנה סיפרנו לכם על האתר הכי חסר תועלת ברשת, אתר שיוביל אתכם למחוזות הכי נידחים ברשת השולח אתכם באופן רנדומלי למאות אתרים חסרי משמעות שיגרמו לכם לבזבוז זמן יקר ואולי אפילו לפיטורין עקב חוסר תועלת לארגון.

האתר שיעזור לכם להבין האם המחשב שלכם דולק

מחשב

העמוד האחרון באינטרנט

3

מתקפת הדבורים של אופרה

4

אתר השפם המדבר

השפם המדבר

סטירה באמצעות צלופח

1

האתר שישמיע לכם את Get Lucky בגרסת אייר גיטר

6

אתר הצדעה למנגו

7

האתר שמפנק אתכם בסאונד של פלוצים

8

חתולים קופצים

9

האתר שיעשה לכם הא הא!

הא הא

האתר שמבקש מכם לתרום כסף להנאתכם

10

להאכיל גברת בתפוח

11

האתר המעצבן מכולם: צלצול טלפון

12

צבע אקראי

13

המכונה המופלאה שתשגע לכם את השכל

14

מתוק: כלבלבים מתוקים מנקים עבורכם את המסך

15

וכמובן, אי אפשר בלי האתר הממכר והמיותר של כל הזמנים, השיר היפני שאינו נגמר אף פעם

16

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...