יצירתי: דומינו רגליים חסרות מנוחה

תסמונת הרגליים העצבניות (Restless Leg Syndrome – RLS) היא תסמונת שמתאפיינת בתחושת אי-נוחות ברגליים עם ביטויים שונים כמו כאב, נימול, גירוד וכו’ המופיעים במצבים פסיביים כמו צפייה בטלוויזיה, שכיבה במיטה וכדומה, עד כדי אי-יכולת לשכב למעלה ממספר שניות בתנוחה אחת, עם צורך לקום, ללכת, לזוז, כדי למתן את התופעה.

אתמול, במהלך שיטוטי הרשת שלי, נתקלתי בסרטון ישן אך מבריק להגברת המודעות לתסמונת המעיקה הזאת שמפריעה ליותר ממיליון בריטים ומליונים נוספים בעולם להירדם בלילה וגורמת להפרעות מוטוריות תוך כדי שינה. הסרטון שודר בטלוויזיה הבריטית ועלה ליוטיוב ב 2006, ראשית ימי הפייסבוק, כשרק למדנו על קיומם של כפתורי ה”לייק” וה”שיתוף” והדרך העיקרית בה היינו מעבירים מאחד לשני סרטונים ויראליים היתה באמצעות המייל. לסרטון יש את כל המרכיבים שצריך על מנת ליצור סרטון ויראלי. הוא אמנם צבר במהלך השנים מעל למיליון צפיות אך ברור שאם היה מפורסם היום ברשת היה מצליח להכות גלים ויראלים הרבה יותר גדולים באמצעות הרשתות החברתיות.

דומינו

הסרטון עצמו מציג בחור שובב שמספר בתחילת הסרטון על כך שלאביו יש רגליים חסרות מנוחה, הוא משתמש בהן על מנת להתחיל שרשרת דומינו מרשימה שעוברת ברחבי כל הבית שלהם באמצעות כל דבר חפץ שהיה ניתן להשתמש בו. בסיום מסלול הדומינו המתפתל מבינים את הסיבה לרגליים חסרות המנוחה של אביו וההקשר לתופעה שמדירה שינה מעיניהם של המון אנשים.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק