פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פעולה בהמתנה: מה תוכלו לעשות בעצמכם טרם הגעתו של שירות החילוץ והדרך

אתם נוסעים ברכבכם כשלפתע נדלקת נורת אזהרה המאותתת על הבאות – אתם עומדים להיתקע באמצע הדרך. מה חשוב לעשות במצב שכזה? כיצד מסייע הביטוח המקיף ואיך תוכלו להעביר את הזמן עד בוא הגרר? הישארו איתנו, יהיה מעניין

שולי הזלקורן

להיתקע עם הרכב באמצע שום מקום בגלל תקלה מכנית שגדולה על מידותינו זה אף פעם לא נעים, בפרט כשאנו תלויים בו להמשך התנהלותינו היומיומית. כדי להימנע מהרגע הזה, אנחנו מקפידים על ביצוע הבדיקות התקופתיות הרשמיות במוסך, בודקים את כמות השמן והמים, את לחץ האוויר בצמיגים לפני השימוש ומחזיקים בביטוח מקיף הכולל בין היתר גם כיסוי של שירותי דרך וגרירה, כדי שגם אם כל אלו לא יעזרו לנו וניתקע לפתע באמצע שום מקום – נדע שלפחות העזרה בדרך.

אז למרות שלחברות הביטוח צי גררים גדול ומקיף, אתם עדיין יכולים למצוא את עצמכם מבלים באזור הרכב התקול כמה שעות טובות וכדי בכל זאת לנסות ולהעבירו בנעימים וביעילות עד הגעתם של שירותי הדרך והגרירה, הנה כמה רעיונות יצירתיים במיוחד שיפיגו לכם את השיעמום.

Credit: Shutterstock

בטיחות מעל הכל

אם ביכולתכם להזיז את הרכב התקול הצידה, הביאו אותו לשולי הדרך או למקום שבו לא יפריע לתנועה. לפני שאתם פותחים את דלת הרכב ויוצאים ממנו, אל תשכחו ללבוש אפוד זוהר, להדליק נורות אזהרה ולבחון היטב את הכביש. לאחר מכן, הוציאו מתא המטען משולש אזהרה והניחו אותו כך שיראה למרחק של 150 מטר.

יש ילדים ברכב? אם אין סכנה שהרכב יעלה באש, עדיף שאלו ישארו בתוך המכונית. בכל מקרה, הבהירו להם את חומרת המצב בהתאם להבנתם, אבל שמרו על קור רוח וחיוך כדי שלא ידאגו ללא סיבה.

הפעילו את הביטוח

ישנן תקלות שתוכלו לפתור בעצמכם דוגמת החלפת גלגל במקרה של פנצ'ר ומאידך, כאלו שתידרש עבורן עזרה מקצועית יותר. אם הבנתם שלא תוכלו להתמודד עם התיקון, פתחו דיווח על אירוע ביטוחי באפליקציה של חברת הביטוח שבה ביטחתם את רכבכם בביטוח המקיף, שכן הוא כולל כיסוי שירותי דרך וגרירה (כולל כזה ייעודי לרכב חשמלי), ודעו שבתוך שעות ספורות יגיע אליכם גרר ורכב חלופי, כדי שתוכלו להמשיך בנסיעתכם.

אין לכם ביטוח מקיף לרכב? חפשו ״שירותי דרך וגרירה״ בכל מנוע חיפוש ובחרו למי לפנות בהתבסס על דירוגי משתמשים, עלות, לוחות זמנים ומחיר.

היו נכונים

עם הגעתם של הגרר והרכב החלופי, כל מה שתרצו זה לסגור פינות אחרונות ולצאת לדרככם. אז כדאי שתגיעו לרגע הזה מוכנים, לא?

סרקו את תכולת הרכב בכללותה ואל תדלגו על: תא הכפפות, תאים צידיים בדלתות, תא המטען והתא שליד הנהג וכדאי להעיף מבט גם מתחת למושבים. זכרו, לא הגרר ולא המוסך אחראים לדברי ערך שנשכחו מאחור.

ואיך עוד תוכלו להעביר את הזמן עד בואם של שירותי החילוץ והדרך?

חבר טלפוני 1: מישהו שקרוב אליכם מבין דבר או שניים במכונאות? עכשיו כשאתם יודעים שהעזרה בדרך, יש לכם זמן לנסות להתמודד עם הבעיה בעזרת חבר. אין לכם כוח או למי לפנות? יש עוד דרכים להעביר את הזמן.

חבר טלפוני 2: התקלה המכנית יוצרת שרשרת תקלות בלוח הזמנים שלכם? זקוקים לחיזוקים חיוביים לעוגמת הנפש? הפיצו את הבשורה בהודעות אישיות ואינטימיות או בקבוצות ווטסאפ של כל הורי הגן ובכל מקום שמשנה באמת או בעל פוטנציאל גיפים מעולים.

חבר טלפוני 3: נצלו את הזמן כדי להרים טלפון לחבר או חברה טובים, לא כי הם יכולים לעשות משהו כדי לעזור, אלא פשוט כדי לשמוע מה שלומם.

השלימו פערים: קראו מיילים של העבודה, צפו בסרטונים בפייסבוק, בפרקים של פודקאסטים או של הרומן הרומנטי שאתם קוראים עכשיו – החיים כפו עליכם הפסקה, נצלו אותה למה שמתאים לכם.

עוד לא אמרנו ג׳ק רובינזון ושירותי החילוץ הגיעו להושיעכם, שמחנו לעזור.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...