הסרת שטיח מקיר לקיר

השטיחים מעטרים רבים מבין הבתים והמשרדים בישראל, ולא בכדי. אז נכון שאנחנו לא בדיוק סקנדינביה ולא צריכים הגנה מפני הקור, אבל השטיח הוא הרבה מעבר לכך. אנחנו נהנים ממנו בחודשי החורף הקרים והקצרים, וגם השטיח מעניק לנו תחושה של ביתיות. בגלל זה בעלי עסקים אוהבים להכניס שטיח מקיר לקיר למשרד, כדי שהעובדים ירגישו כמו בבית. אבל לשטיח יש צד נוסף, שאולי אנחנו מודעים אליו פחות, והוא העובדה שהשטיח נוטה להתלכלך ללא הכר. במקרים רבים כיום אנשים רבים עוברים לפרקט או חוזרים לרצוף הישן, לשם כך צריך להיעזר בחברה המבצעת הסרת שטיח מקיר לקיר.

הסרת שטיח
Credit: Freepik

שומרים על ניקיון השטיח ומסירים אם צריך

השטיח רך ונעים, אבל הוא גם נוטה לצבור לכלוך מכל עבר. אלה יכולים להיות תאי העור המתים שלנו שאנו מאבדים דרך קבע, אבק, חול שמביאה איתה הרוח או בוץ שאנחנו מכניסים אל המבנה. חשוב לשמור על ניקיון השטיח, במיוחד אם יש אנשים הסובלים מאלרגייה לאבק או מקוצר נשימה. אבל גם אם אתם נוטים לנקות את השטיח מדי שבוע ולשאוב ממנו אבק, קיים סיכוי שלא תצליחו להיפטר מכל הלכלוך שהצטבר עמוק מתחת לרבדי השטיח. במקרה זה חשוב להזמין חברת ניקיון מקצועית, שכן הצוות שלה יודע להתמודד עם כל סוגי השטיחים, גם שטיחים מקיר לקיר. מעבר לכך, ישנם מקרים שבהם לא ניתן לנקות את השטיח, ולכן חשוב להיעזר בחברת ניקיון כדי להסיר שטיח מקיר לקיר או מהרצפה.

מתמודדים עם שטיח מקיר לקיר

כאמור, רבים אוהבים שטיח מקיר לקיר. שטיח מסוג זה הוא מנת חלקו של כל משרד המעוניין להעניק תחושה של ביתיות מצד אחד ויוקרה מן הצד השני. שטיח מקיר לקיר נפוץ גם במרפאות, קליניקות יופי ובבתים פרטיים בעיצוב מיוחד. אבל בכל המקרים האלה יש צורך לנקות ולטפח את השיטח על מנת לשמור על הניקיון. וכאן חברת ניקיון מקצועית נכנסת לתמונה.

במקרים שבהם השטיח דהה לגמרי ואינו מתאים לשימוש, יש צורך להסיר אותו מהרצפה. מדובר בתהליך מורכב יחסית שדורש שיתוף פעולה של הלקוח, שכן הוא זה שצריך לפנות את כל הרהיטים שמסביב על מנת להסיר את השטיח בבטחה. חברת ניקיון מקצועית מתחמה בהסרת שטיח מקיר לקיר מהרצפה, בביצוע פוליש לרצפה ובניקוי יסודי של השטיח, תוך שימוש בחומרים מיוחדים ובכלים משוכללים לצורך הסרת כתמים עקשניים במיוחד. לאחר שהצוות ביצע בהצלחה את הסרת השטיח, הוא משתמש בחומרים מיוחדים כדי להסיר את הדבק הנותר על הקירות והרצפה לאחר הסרתו של השטיח.

איך בוחרים חברה להסרת שטיחים?

במקרים לא מעטים אתם תזדקקו לחברה מקצועית שתסייע לכם להסיר את השטיח הענק המתפרש מקיר לקיר. במקרה זה, חשוב לבחור בחברה איכותית. דבר ראשון, מומלץ לברר קצת יותר על החברה שאתם פונים אליה ולבדוק אם יש לה ניסיון בתחום. כמו כן, מומלץ לבחון את תיק העבודות של החברה ולראות אילו שירותי ניקיון היא מציעה. דבר שני, כדאי לברר קצת יותר על החברה מאנשים שאתם מכירים כמו בני משפחה וחברים. ככל שתקבלו מידע רב יותר והמלצות חמות, כך יהיה לכם קל יותר להחליט אם כדאי לפנות לחברה או לא. מעבר לכך, חשוב לדבר עם הנציג בטלפון ולשאול אותו את כל השאלות הדרושות. ולבסוף, חברה מקצועית מוכיחה את עצמה לאורך זמן. התרשמו מהעבודות שמבצעת החברה, והתבוננו בשיטתיות שבה הצוות המקצועי מסיר את השטיח מהרצפה ומנקה את כתמי הדבק העקשניים שנותרו אחריו.

מחפשים חברה איכותית להסרת שטיחים מקיר לקיר? הכירו את CLEANING SERVICES, חברה המציעה מגוון רחב של שירותי ניקיון, וביניהם הסרת שטיח, ניקוי חדרי מדרגות, פוליש לניקוי הרצפה ועוד.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק