פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כואב: הצעת הנישואין הכי כושלת בהיסטוריה (וידאו)

אחד הז'אנרים הכי פופולאריים בעידן הסרטונים הויראלים ביוטיוב הוא סרטוני הצעות נישואין מרחבי העולם. כמעט בכל יום עולים ליוטיוב סרטונים מהסוג הזה, חלקם פשוטים ומתוקים, חלקם מושקעים ומוגזמים, אך כמעט כולם נגמרים בהפי אנד עם עוד זוג מאושר בדרך לחופה.

כידוע, חלק נכבד מהצעות הנישואין הללו הופכות ויראליות ברשת, בייחוד כשמדובר על הצעות נישואין מקוריות ויצירתיות שמצליחות להפתיע ולרגש את הצופים, כמעט כמו את הזוג עצמו.

אולם, מעבר למקוריות ויצירתיות, יש אלמנט נוסף שעשוי לגרום לסרטון הצעת נישואין שלכם להפוך לויראלי – סירוב מפתיע של בת הזוג להצעה היצירתית. כמובן, מדובר בדרך לא כל כך מומלצת עבור בן הזוג המציע שחווה השפלה רבתי שאין כדוגמתה, אך לפחות אותו בן זוג יוכל ליהנות מכמה מליוני צפיות בעודו מנסה לשקם את הלב השבור שלו.


הסרטון הבא מציג בחור הודי חביב שהחליט להציע נישואין לחברתו במהלך טיול בקניון, ובליווי להקת נגנים. הבחור מוביל את חברתו אל הלהקה, פוצח בנאום חצי מרגש חצי איבדתי-את-זה-והיה-עדיף-אם-הייתי-מקריא-מתוך-טקסט-כתוב, ובסופו של דבר כורע על ברכיו במטרה לשלוף טבעת. בדיוק בשלב הזה, הקטע הזה מפסיק להיות רומנטי כשהחברה המבוהלת שכנראה לא צפתה את העתיד לבוא, מחליטה באינסטינקט קרבי לחטוף את הגיטרה הקטנה (יוקלייליי) מידיו של אחד הנגנים, ולחבוט באמצעותה בעוצמה בראשו של הבחור.

כפי שודאי צפיתם, לא מדובר בסרטון אמיתי, כי אם בפרסומת ויראלית מוצלחת במיוחד למותג השוקולד המוכר Cadbury (שימו לב לכיתוב על הרכבת שחולפת באמצע הסרטון). הסרטון הויראלי הזה צבר מליוני צפיות מאז עלה לרשת לפני כשבוע, וזכה גם לעשרות אלפי תגובות של גולשים מודאגים. הסרטון מקדם את סדרת השוקולדים המרירים של החברה, עבור אנשים שפחות מתחברים למתוק, בדיוק כמו הבחורה בסרטון. חכם, מבריק וגאוני.

תודה לאיתי סלאייר על הטיפ.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...