פייסבוק חסמה את רז ציפריס ל-30 יום אבל אז הוא הטריל אותה בצורה גאונית

פורסם במקור על ידי דורי בן ישראל קריו באתר מזבלה

רז ציפריס, איש תוכן ושותף בחברת FeedMedia ומי שנחשב לאחד הממיסטים המוכרים והאהודים בפייסבוק, נחסם ביום חמישי האחרון ל-30 יום לאחר שפייסבוק הסירה את אחד הסטטוסים שלו בטענה כי עבר על תקנון הרשת החברתית.

ציפריס לא נשאר חייב לענקית האינטרנט והחליט לחפש דרך אולי בלתי אפשרית להמשיך לתחזק את הפרופיל שלו למרות החסימה ותאמינו או לא, הוא מצא.

ציפריס 1

ציפריס גילה כי הוא אומנם לא יכול להעלות שום סטטוס, תמונה או וידאו וגם חסום מלהעלות תכנים לפרופיל דרך צד שלישי כדוגמת טוויטר ואינסטגרם או אפילו לענות להודעות בצ’ט, אבל אז הוא עלה על טריק מאוד פשוט.

שורת ה-bio (אודות) שפייסבוק הוסיפה לפני כמה חודשים לפרופילים, אינה חסומה בפני מי שנחסם משימוש בפייסבוק, ועתה ציפריס יכול לעדכן אותה ולהעלות סטטוסים באמצעותה מתי שהוא רק רוצה. עידכון שורת ה-bio מופיע בפיד של הגולשים, זוכה ללייקים ותגובות ומתפקד כסטטוס רגיל לכל דבר.

קראו גם: חזקוש ישורון הטריל את פייסבוק עם כרטיס רב קו

ובכך החל מהבוקר, מתחזק ציפריס את פרופיל הפייסבוק שלו ומעלה סטטוסים אך ורק דרך שורת ה-bio, כאשר בכל עידכון זו הופכת לסטטוס בפני עצמו אשר אינו נמחק גם לאחר עידכון הטקסט. ויש גם בונוס. אי אפשר לדווח לרעה (ריפורט) על תכנים שנכתבים בשורת ה-bio. ועל זה נאמר מלך מלכי הטרולים.
מוזמנים לעקוב אחרי רז >> Raz Tsipris

ציפריס 2

ציפריס 3

ציפריס 4

ציפריס 5

פורסם במקור על ידי דורי בן ישראל קריו באתר מזבלה

לייק לפטריה בפייסבוק