את מה שהאבא הזה עושה ביחד עם הבת שלו בכל בוקר כל הורה חייב ללמוד וליישם

לכל הורה יש טקס בוקר לפני שהוא שולח את הילד לגן: השכמה, הלבשה, שוקו, “אל תלך מכות בגן היום חמודי”, “שים נעליים אנחנו נאחר” וכל מיני כאלה. לרון אלסטן, אבא של אליה בת ה-3, יש עוד שלב ברוטינת הבוקר: אלטמן נעמד עם ביתו הקטנה מול המראה ויחד הם עושים שיחת העצמה עצמית. לא מדובר בעוד “מי גאון של אבא?” ו”מי הילדה הכי יפה בעולם?”, אלא משפטים שגם למבוגרים לא היה מזיק לשמוע ולומר לעצמם מדי פעם.

רון, מאמן אישי ואיש חינוך, מתחיל בדקלום מנטרות חיוביות: אני חזק, אני עובד קשה, אני יפה, אני מכבד, אני לא יותר טוב מאף אחד אחר, אף אחד אחר לא יותר טוב ממני, אני נהדר. אחרי כל משפט, הבת מיד חוזרת אחריו. לאחר מכן רון שואל את אליה שאלות, שגם המטרה שלהן – ללמד את הילדה בת ה-3 להאמין בעצמה.

אבא: איך קוראים לך?

בת: אליה!

אבא: ואם תפלי?

בת: אני אקום.

אבא: ומה את?

בת: אני ברת מזל.

האב צילם את אחד מתרגולי הבוקר שלהם ופרסם את הסרטון בדף הפייסבוק שלו, שנקרא Destined For Greatness)  DFG) שאלו ראשי תיבות של נועד לגדולות. מאז הסרטון הזה צבר לא פחות מ-16 מיליון צפיות, רבע מיליון לייקים ויותר מ-400,000 שיתופים.

Morning Motivation

Starting off with positive affirmations can set a great tone for how your day unfolds.

Learning this from an early age can be very beneficial in the esteem and confidence of a child.

We are all Destined for Greatness!

Posted by DFG Health and Wellness on Wednesday, September 7, 2016

“בחברה של היום חשוב שילדים יהיו בטוחים בעצמם, צנועים ובעלי הערכה עצמית. במיוחד נשים” אמר רון. “כל ילד נועד לגדולות וזה התפקיד שלנו לוודא שהם יגיעו לשם”. בראיונות הוא סיפר שהוא לא ציפה שהסרטון יצליח ככה, אבל שזה משמח אותו מאד שאנשים שואבים מטקס הבוקר שלו השראה.

באמצעות: huffpost

לייק לפטריה בפייסבוק