הבחורה הזאת מתעללת בגברים סוטים שמנסים להטריד אותה בפייסבוק בסדרת תמונות מצחיקה

אחת מתופעות הלוואי הפחות נעימות של רשתות חברתיות היא דושים עם הצעות מגונות שאוהבים לפנות לאנשים שהם לא מכירים ולהציע את מרכולתם בקטע מטריד. כתבנו אנשים אבל האמת היא שזאת תופעה שבעיקר נשים חוות ועצם הקיום שלה הופך את הרשתות החברתיות למקום הרבה פחות מגניב.

עכשיו תכירו את “השחורה”, דמות בחליפה שחורה בסגנון הדאנג’ן שהחליטה כן לענות למטרידנים, לתת להם להוביל את השיחה ואז לפרסם את התוצאה בדף הפייסבוק שלה – כדי שהם וכל העוקבים יבינו כמה הדבר הזה נורא. או במילים אחרות: השחורה הופכת את המטרידנים לקרקס והבדיחה כולה על חשבונם.

ככה נראית התכתבות שלה עם אהבל רשת מצוי:

השחורה

השחורה2

השחורה3

השחורה4

השחורה5

השחורה7

השחורה6

השחורה33

השחורה334

השחורה44545

השחורה15

והנה עוד אחת, לא פחות מצחיקה, שזכתה לכותרת “הכירו את בעלי לעתיד”:

השחורה 1השחורה 2השחורה 3השחורה 4השחורה 5השחורה 6השחורה 7השחורה 8השחורה 9השחורה 10השחורה 11השחורה 12השחורה 13השחורה 14

השחורה, שהיא האלטר אגו של נועה, 28, מקפידה לטשטש את שמות ותמונות הפרופיל של אלו שהיא מתכתבת איתם (בחלק מהמקרים היא צריכה לטשטש תמונות של עוד חלקי גוף שלהם). בשיחה עם הפטריה היא מסבירה: “אלו שיחות אמיתיות עם אנשים אמיתיים. אני מראה פה דרך התמודדות עם הטרדות ברשת ומי שחושב שזה שיימינג – שיקפוץ לי”.

הדמות הצבעונית בחליפה השחורה נבראה בכלל למטרות אחרות, בלי קשר לדף הפייסבוק. מאז קרו כל מני דברים והיום כבר אפשר לומר שהדמות בחליפת העור היא סוג של גיבורת על אינטרנטית שמובילה את המלחמה בדושים והרשעים. אגב, למי שתהה, נועה מספרת ש”חם בפנים כמו בורקס” ועל עצמה היא מספרת שהיא אוהבת לכתוב. מה עוד היא אוהבת? “חוץ מזה אני לא אוהבת כלום”.

אפשר למצוא עוד הרבה התכתבויות מטרידות, מופרכות, מצחיקות והזויות בדף של השחורה, שצבר כבר כמעט 40,000 עוקבים. אולי הפופולריות של הדף והלייקים שצילומי המסך האלה מקבלים יבהירו לקולקציית סוטי הרשת הגדולה שהם עוברים את הגבול. הגיע הזמן שזה יקרה כבר.

לייק לפטריה בפייסבוק