פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

גורת דביבון נטושה שאומצה על ידי משפחה עם כלבים משוכנעת שהיא בעצמה כלב (תמונות)

לפני קצת פחות משנה, הבחינה רוזי קמפ בחבילה לא צפויה שנחתה בחצר ביתה בעיר נסאו שבאיי בהאמה: גורת דביבון, בסה"כ בת חודש, שנפלה מצמרת העץ הנטוע בחצר שלה. הדביבונית המתוקה היתה חלשה מאוד ואחת מרגליה האחוריות הייתה שבורה. קמפ המתינה מספר שעות בסבלנות בציפייה לאם שתגיע לטפל בגורה שלה, אך כשזה לא קרה, היא החליטה לאמץ לביתה את גורת הדביבון, לטפל בה ולמעשה, להציל את חייה.

דביבון 2

למרות שדביבון הוא חיית בר שרחוקה מלהיות חיית מחמד קלאסית, החוק באיי בהאמה לא אוסר על גידול דביבונים ולרוזי וביתה לאורה לא נותרו הרבה ברירות לאור מצבה הבריאותי של הגורה הנטושה שלא אפשר לה לחזור לטבע. גורת הדביבון זכתה לשם פאמפקין והפכה עם הזמן לבת משפחה לכל דבר ולחברה הכי טובה של שני הכלבים שאימצה המשפחה שהעניקו לה גם הם יחס חם, אימהי ואוהב.

דביבון 23דביבון 5דביבון 1

"לגדל אותה זו משימה מאוד לא פשוטה ועבודה מסביב לשעון" סיפרה לורה לאתר Dodo. "הדביבון היא חיה חכמה להפליא, מאוד מודעת לסביבה שלה ולחלוטין מסוגלת להביע רגשות". כפי שתוכלו לראות בתמונות, פאמפקין המתוקה אימצה לעצמה גם לא מעט תכונות כלביות בעקבות המשפחה האלטרנטיבית שלה. "היא מיד התחברה אלינו ואל הכלבים והיא עוקבת אחרינו לכל מקום אליו אנחנו הולכים" מספרת לורה. "היא משוכנעת שהיא בעצמה כלב ומשחקת איתם בלי סוף, אבל גם יודעת לכבד אותם ולהניח להם כשהיא רואה שהם עייפים ונמאס להם".

דביבון 13דביבון 21דביבון 22

את החיים המשוגעים של פאמפקין ושגרת היום יום המשעשעת שלה ביחד עם חבריה הכלבים, מתעדים המשפחה והחברים בפרופיל האינסטגרם שמיוחד שפתחו עבור הדביבונית המתוקה.

דביבון 6דביבון 9דביבון 12דביבון 16

"דביבונים אינם חיית מחמד" מוסיפה לורה כדי להרגיע את ההתלהבות של כל מי שחשב לאמץ לעצמו אחד בעקבות התמונות. "מדובר בחיות פרא, כך שיש להם לא מעט מצבי רוח. בניגוד לחתולים וכלבים, דביבונים אינם מבויתים ואם פאמפקין לא מקבלת מה שהיא רוצה, היא תדאג ליידע אותך על זה. מקומם של הדביבונים בטבע, אבל בגלל שפאמפקין החמיצה את החיים הללו, אנחנו עושים הכל כדי שהיא תפרח ותקבל כל מה שהיא צריכה אצלנו".

בינתיים, פאמפקין הגרגרנית נהנית לשים את ידיה על כל פיסת מזון שהיא מוצאת וזוכה גם לפינוקים כמו חביתות עין, מלון ואבטיח, מתה על מיזוג אוויר ואפילו למדה להשתמש בשירותים כדי לעשות את צרכיה. בערך. הנה עוד כמה תמונות מופלאות מתוך חשבון האינסטגרם שלה.

דביבון 4דביבון 8דביבון 18דביבון 20 דביבון 7

אהבה ממבט ראשון. עוד תמונות משותפות של פאמפקין וחבריה הכלבים:

דביבון 14דביבון 3 דביבון 15 דביבון 17 דביבון 19

קליק לכל התמונות המופלאות בפרופיל האינסטגרם של Pumpkin The Racoon

באמצעות: The Dodo

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...