פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

התמונה הזו מסתירה בתוכה רגע אנושי מופלא שכמעט ואי אפשר להבחין בו

במבט ראשון קצת קשה לקלוט את זה, אבל התמונה הנהדרת הזאת שצילם ג’ון בלנדינג, צלם שעובד עבור העיתון boston Globe מכילה בתוכה רגע אנושי מופלא שיגרום לכם לרצות, ולו לכמה רגעים, להניח בצד את מכשיר הסמארטפון שלכם.

התמונה שצולמה בסמוך לתאטרון ברוקליין בפרברי העיר בוסטון, מציגה אסופת אנשים נלהבים הממתינים בקוצר רוח להגעת צוות השחקנים של הסרט החדש Black mass (מיסה שחורה) בכיכובם של ג’וני דפ, דקוטה ג’ונסון ואחרים, לקראת הקרנת הבכורה של הסרט. כיאה למעריצים נלהבים בדור ה-Y כולם חמושים במצלמות ובסמארטפונים ולא יכולים לחכות להגעתם של הכוכבים כדי לצלם אותם ולהעלות את התמונות לפייסבוק, אינסטגרם, טוויטר וכו’.

אלא שבתוך כל הבלאגן, אם מתעמקים לרגע בתמונה, ניתן להבחין בקשישה חביבה, עומדת ומחייכת להנאתה בשורה הראשונה משמאל בסמוך לברזלים, ידיה משולבות, עיניה בורקות, וכל כולה שקועה בתוך הרגע הקסום הזה, בלי מצלמה, בלי סמארטפון, בלי שום אמצעי טכנולוגי שיסיח את דעתה וימנע ממנה להשיג את התמונה המושלמת – זו שמצטלמת היישר לזיכרון.

התמונה, אותה שיתף גולש בשם וויין דהילברג בחשבון בטוויטר שלו הפכה ויראלית במהרה וזכתה לעשרות אלפי שיתופים ותגובות מאז פורסמה כשגולשים רבים פשוט התאהבו באישה והביעו את ההערצה שלהם אליה: “לחיות עבור הרגע ולא עבור הזיכרון שלו”, כתב אחד הגולשים בעוד אחרת סיכמה את התמונה במשפט מנצח: “בחזרה למקורות – לצפות באירוע דרך העיניים שלך”.

בשורה התחתונה, אפשר ללמוד יופי של שיעור מהקשישה המקסימה. בפעם הבאה שאתה ממהרים לשלוף מצלמה כדי לתעד רגע כלשהו, תחשבו שוב, תשאירו את הטלפון בכיס, ופשוט תיהנו ממנו, כמו שאלוהים התכוון.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...