פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פרי ההדר שיעזור לכם להיגמל מעישון

אם אתם מעשנים, אין טעם שנספר לכם על נזקי העישון, שכן הם כתובים באותיות גדולות על כל חפיסת סיגריות שאתם קונים. בגלל זה אנחנו מרשים לעצמנו לדלג לשלב הבא: גמילה. כן, זה לא קל. נכון, זה לא תמיד עובד. אבל הנה שיטה אחת שעלולה לעזור ואפילו להיות טעימה ובריאה: לשתות מיץ של למון ליים. למה ליים? כי לפרי ההדר הזה יש סגולות שמזכירות קצת מסטיק ניקוטין.

לפי מחקר שנערך באוניברסיטה בתאילנד לימון מסייע יותר לגמילה מעישון, בהשוואה למסטיק ניקוטין. איך זה עבד? ובכן, לקחו את המשתתפים במחקר, מעשנים מעל גיל 18 שמעוניינים להגמל, וחילקו אותם לשתי קבוצות: קבוצה אחת קיבלה מסטיק ניקוטין והשניה מיץ ליים טרי. אחר כך מדדו, לאורך זמן את כמות הפחמן החד חמצני (שמקושר לעישון) שהם מוציאים בנשיפה ואת הקרייב שלהם לסיגריות.

Credit: pixabay

ועכשיו, התוצאות: אחרי 9 שבועות של בדיקות, החוקרים מצאו שבסופו של דבר, התוצאות של בדיקות רמת הפחמן החד חמצני בין שתי הקבוצות היו די דומות, אם כי בשבוע הרביעי מצבם של נבדקי הליים היה טוב יותר. מצד שני, הקרייבים של נגמלי הליים היו קשים יותר מאלו סבלו לועסי המסטיקים.

בסופו של דבר, קובע המחקר, שתיית מיץ ליים יכולה להיות שיטת גמילה אפקטיבית כמעט כמו לעיסת מסטיק ניקוטין. ובנוסף לזה, ישנם מספר מחקרים שמראים שריכוז הניקוטין במסטיקים ובמדבקות הניקוטין עלולים לגרום לסיכון בריאותי ואף למחלת הסרטן, בעוד שלמיץ הלמון ליים ישנם יתרונות בריאותיים שלא קשורים לעישון, אז הרווח כפול.

המתכון, אם אתם במקרה מתכוונים להשליך את החפיסה לפח, הולך ככה: לוקחים לימון אחד, ליים אחד, כפית סוכר, כוס מים וקוביות קרח. אחרי שסוחטים את הלימונים, מוסיפים את הסוכר, המים והקרח. שותים ומעיפים את כל המצתים מהבית.

בהצלחה!

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...