בשורה לילדי שנות ה-90: הסדרה ‘זינוק לאתמול’ מקבלת ריבוט

בשורה משמחת במיוחד עבור ילדי שנות ה80 וה-90!! רשת NBC נתנה לאחרונה אור ירוק לריבוט של ‘זינוק לאתמול‘, אחת מסדרות המד”ב הכי טובות ואהובות שרצו במהלך שנות ה-90 בטלוויזיה (שודרה בין השנים 1989-1993) בכיכובם של סקוט באקולה ו-דין סטוקוול.

למי מכם שלא הכיר את הסדרה ‘זינוק לאתמול’ מדובר בסדרת מדע בדיוני והרפתקאות שמתרכזת בדמותו של ד”ר סמואל בקט (סקוט באקולה), מדען טוב לב שפיתח טכנולוגיה שמאפשרת לו לזנק לתקופות זמן שונות, לגוף של אנשים אחרים, אשר התודעה שלהם עוברת במקביל אל הגוף שלו בעתיד, בזמן ששומרים עליהם בסוג של מצב תרדמת.

ד”ר בקט לא מצליח לשלוט בזינוקים שלו ברחבי הזמן ובעצם לחזור הביתה אל ההווה שלו, וכך הוא תקוע בין זינוקים בזמן, כשהוא עובר בכל פעם לגופו של אדם אחר ומנסה לתקן עוולות היסטוריות שונות הקשורות לאותו אדם אליו הוא זינק ובכך לשפר את חייו של האדם ואת חיי הסובבים אותו.

לצידו של סאם נמצא חברו הטוב ‘אל’ (דין סטוקוול) שמופיע בדמות של הולוגרמה, שמלווה אותו בכל יעד אליו הוא מגיע. לאורך השנים הסדרה זכתה במספר פרסים חשובים, בהם חמישה פרסי אמי ושני פרסי גלובוס הזהב. מוזמנים להיזכר בפתיח הנהדר של הסדרה בסרטון המצורף.לאורך השנים האחרונות היו מספר שמועות על כך שהסדרה האהובה תקבל ריבוט אך הפעם מדובר באישור רשמי של NBC שנתנה אור ירוק להתחלת פרוייקט של פרק פיילוט. כרגע מסתמן שעלילת הסדרה החדשה תהיה 30 שנים לאחר שד”ר בקט נכנס למאיץ הקוונטום ונעלם, צוות חדש מורכב על מנת לחדש את פרויקט זינוק לאתמול בתקווה להצליח להבין את המיסתורין שאופף את הטכנולוגיה של האיש שיצר אותה.

סקוט באקולה שגילם במקור את דמותו של ד”ר סמואל בקט נכון לזמן זה אינו מחובר באופן רשמי לפרויקט הריבוט של הסדרה, אך מספר מקורות בתעשייה מדווחים שהוא נמצא במגעים עם הרשת. בנוסף העובדה שהסדרה הנוכחית שכיכב בה NCIS ניו אורלינס (בתפקיד ‘דווין קסיוס’) הסתיימה לפני מספר חודשים אחרי 7 עונות ולא צפוייה לחזור לעונה נוספת, דבר שמפנה לבאקולה את הלו”ז ומעלה את הסיכויים להשתתפות שלו בפרויקט זינוק לאתמול. דין סטוקוול אשר כיכב לצד באקולה בסדרה נפטר בשנה שעברה כשהוא בן 85.

לייק לפטריה בפייסבוק