פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לומינרה ישראל – פתרונות יופי ומוצרי אסתטיקה רפואית

לומינרה ישראל – פתרונות יופי ומוצרי אסתטיקה רפואית

רוצה להיראות הכי זוהרת שיש? מעוניינת להיראות תמיד במיטבך? אצלנו בלומינרה אנחנו דואגים שתמיד תיראי הכי הכי באמצעות מגוון רחב של פתרונות יופי ומוצרי אסתטיקה רפואית מתקדמים במיוחד.

Credit: Pixabay

פתרונות יופי ומוצרי אסתטיקה – לשם מה?

מוצרי אסתטיקה נועדו על מנת לסייע לך להיראות יפה וזוהרת תמיד ועל מנת להדגיש את היופי הטבעי שלך. מוצרי האסתטיקה הרפואית נועדו לנשים אשר רוצות לקחת את היופי שלהן שלב אחד קדימה. מטרת המוצרים לסייע לעור שלך להיראות חיוני וזוהר, להבליט את יופי הפנים, להפחית את מראה הקמטים ולתקן את נזקי מזג האוויר הניכרים על העור. המוצרים יוכלו לעזור לך למשל עבור שיפור גמישות העור והשגת מראה טבעי וזוהר, או אם תהיי מעוניינת לעצב את תווי הפנים שלך על ידי הזרקת קלציום לפנים, פיסול פנים או פיסול שפתיים בצורה שלא תראה מלאכותית. מטרת המוצרים היא לא לכסות את פניך ולשנות אותם לחלוטין, אלא דווקא להבליט את יופי הפנים הטבעי שלך. כך תוכלי להרגיש מלאת ביטחון ויפה לאורך כל היום גם ללא איפור, ולמשוך את תשומת ליבם של כולם.

מתי כדאי להשתמש במוצרים אלה?

פתרונות יופי ומוצרי אסתטיקה רפואיים יוכלו לעזור לכל מי שרוצה להיראות טוב יותר. המוצרים יעזרו למי שמעוניינת להיראות צעירה יותר, להדגיש את תווי הפנים שלה, לתקן נזקים שנגרמו לעור, להגדיל ולמלא את השפתיים ועוד. מדובר בבחירה אישית של כל אישה ואישה, אך למעשה כל אחת תוכל להיעזר בפתרונות יופי על מנת להיראות טוב יותר. השימוש במוצרים אלה נעשה על ידי רופא מוסמך אשר ידע כיצד להחדיר את החומרים ולבצע את הטיפול בצורה הטובה ביותר שתיראה גם טבעית לחלוטין.

למה כדאי לך לבחור בלומינרה?

לומינרה היא חברת פתרונות יופי ומוצרי אסתטיקה רפואית הקיימת מזה שנים רבות ובעלת ניסיון רב בתחום. בחברה שלנו עובדים מומחי רפואת העור הטובים ביותר אשר מטרתם לעזור לך להיראות זוהרת וחיונית יותר. מדובר בחברה ישראלית אשר מוצריה מיוצרים במפעלים בלוד. החברה מציעה פתרונות יופי לרבות חומרי מילוי לקמטים המבוססים על חומצה היאלרונית וחומר סידן בשם קלציום הידרוקסיאפטיט.

עוד מוצעים בחברה שירותי יעוץ והדרכות של רופאים בתחומי הפלסטיקה. הרופאים אשר קונים את מוצרינו יודעים כי גם בחרו במוצרים הטובים ביותר וגם קיבלו הדרכה הקשורה למוצר עצמו, כך שתוכלי לדעת שאת בידיים טובות.

כלל המוצרים שלנו מפותחים לצורך חידוש ושמירת לחות העור, השבת החיות של העור, מילוי קמטים וטיפול בנזקי השמש ומזג האוויר. החברה מחויבת לסיפוק המוצרים האיכותיים ביותר אשר עומדים בכלל הסטנדרטיים הישראליים והבין לאומיים. מדובר במוצרי איכות אשר יעזרו לך להיראות טוב יותר בצורה טבעית, מבלי שירגישו כי השתמשת בהזרקת חומר מילוי או כל פתרון יופי אחר.

למידע נוסף: לומינרה פתרונות יופי ואסתטיקה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...