מיינדטק – גמילה מעישון וסיגריות בשיטה בדוקה ומוכחת

מכורים לעישון? מעוניינים להיגמל מהסיגריות אבל לא יודעים איך? כדאי שתכירו את מיינדטק – חברה המציעה סיוע בגמילה מעישון באמצעות שיטה, אשר הוכח כי סייעה לרבים להיגמל מעישון לצמיתות.

Credit: Pixabay

למה כדאי להיגמל מעישון?

עישון סיגריות הוא התמכרות אשר עלולה להזיק לבריאותו הפיזית והנפשית של המעשנים, וכן להזיק לסביבתם. נזקי העישון כוללים – ריח רע, חולשה, קשיי נשימה ושיעולים, סרטן (בריאות, בדרכי הנשימה ובחלל הפה), ירידה בתפקוד ובחשק המיני, ריחוק חברתי, עייפות, תחושת כבדות, זירוז תהליך ההזדקנות ועוד. על מנת לחזור לשגרת חיים חיונית ובריאה, על המעשנים לעבור תהליך גמילה מעישון שבסופו יוכלו לשוב לחייהם בטרם התחילו לעשן ולהיפטר כמעט מכל נזקי העישון. כמובן שתהליך גמילה מעישון איננו פשוט ואף יכול להיות מורכב.

תסמיני גמילה מעישון כוללים – עלייה במשקל, ירידה במצב הרוח הכללי ותחושת דכדוך, עצבנות, חוסר שקט, תיאבון מוגבר קלות, שיעול וליחה מוגברת. אומנם התסמינים לא נעימים אבל החדשות הטובות הן שזה אומר שהגוף שלנו בתהליכי גמילה מניקוטין ומתנקה מנזקי העישון, ולמעשה מדובר בתופעות קצרות טווח אשר חולפות בתוך כשבועיים מהפסקת העישון.

הצעד הראשון בגמילה מעישון

אז איך להפסיק לעשן? כשמדובר בתהליך הפסקת עישון הצעד הראשון הוא רצון. אדם המעוניין להפסיק לעשן צריך קודם כל לרצות זאת. ללא רצון חזק מצד המטופל תהליך הגמילה נועד לכישלון. אומנם נראה שמדובר בצעד קל, אך למעשה זהו הצעד הקשה ביותר היות וזה צעד אישי הדורש מאדם לשנות את הרגליו ולהכיר בכך שהוא מכור. לאחר שמחליט המעשן להתחיל תהליך גמילה מסיגריות, יוכל באמת להגיע ליעדו בסוף התהליך. כמובן שמדובר בתהליך מורכב אשר כמעט בלתי אפשרי לעבור לבד, על כן מומלץ להיעזר באנשי מקצוע ושירותי גמילה מעישון – זה הזמן לפנות אל חברת מיינדטק.

איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

חברת מיינדטק היא חברה אשר מטרתה לסייע לאנשים להיגמל מעישון, ומסוכרים ופחמימות. החברה פיתחה שיטה טכנולוגית המאפשרת גמילה מעישון לאחר מפגש אחד בלבד האורך 90 דקות. כאמור, תסמיני גמילה מעישון יכולים להיות מורכבים לחלק מהנגמלים ולפגוע בתהליך הגמילה שלהם, ואף לגרום להם לחזור לעשן.

השיטה שפותחה אצלנו במיינדטק, עוזרת לעבור את תהליך הגמילה כמעט מבלי לחוות את תופעות הלוואי הקשות. מטופלים רבים שהגיעו למיינדטק הצליחו להיגמל מעישון בצורה מהירה ולטווח רחוק, ורבים מהם אף לא חוו תופעות לוואי כלל. השיטה פותחה באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ביותר ועברה שלבי ניסויים רבים, על מנת לאפשר לכם להיגמל לצמיתות מהצורך לעשן סיגריות. את התהליך מעבירים מומחים בתחום הגמילה שילוו אתכם לאורך כל התהליך ויעזרו לכם אף לפתח אורך חיים בריא. אצלנו במיינדטק לא רק שתפסיקו לעשן, אלא תצליחו לשנות את חייכם ולהפוך אותם לבריאים וחיוניים יותר.

למידע נוסף: מיינדטק מכון גמילה מעישון

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק