פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

למה בכלל ללמוד קורס QA?

התפקיד של המקצוענים אשר עובדים ב – QA או Quality Assurance חשוב מאוד בשביל ההצלחה של התוכנה בשוק, בגלל שהם יודעים איך להתמודד עם התקלות השונות ומוודאים כי התוכנה תהיה ברמה גבוהה מאוד לפי הסטנדרטים המבוקשים במסגרת של התהליך של הבדיקה הקפדנית אשר נעשית לפני השיווק והמכירה של התוכנה אל קהל הלקוחות.

אנשי QA הם אנשי מפתח חשובים מאוד בפרויקטים, הם האלה אשר מוסמכים למדוד את האיכות של התוכנה, בנוסף לנהל את הבקרה של האיכות, לכתוב תסריטים של בדיקה, לבצע מגוון בדיקות, לקשר בין המערכות ולספק תמיכה בזמן אמת בעת הצורך. אכן, מדובר בתפקיד מאוד מאתגר, דינאמי ומתחיל להיות מאוד מאוד מבוקש.

בשביל להשתלב בתפקידי QA שונים חשוב לעבור קורס הכשרה יעיל, איכותי ומקצועי. היתרון הבולט של קורס  QA הוא שהתנאי קבלה מאוד בסיסיים באופן יחסי אל המקצועות האחרים בענף ההייטק. ישנו יתרון לאנשים בעלי רקע טכני או אקדמי אבל בהחלט אפשר להצליח ולצלוח את הקורס ומהר מאוד להשתלב בהייטק גם בלי הרקע הטכנולוגי המדובר או אחר.

Credit: Freepik

מה חשוב לחפש בקורס?

יש מגוון של קורסים אשר קשורים לבדיקות תוכנה בשוק, וחשוב מאוד ללמוד את הקורס המקיף, האיכותי והמקצועי ביותר, בשביל להגביר כמה שיותר את הסיכויים לקבל עבודה חשובה ויעילה בתעשיית ההייטק המתפתחת.

הנה כמה פרמטרים אשר חשוב למצוא בקורסים כמו קורס QA:

הוא הכנה בשביל הבחינה של ההסמכה. כמו בכל קורס, חשוב מאוד שהתעודה אכן תהיה מוכרת בשוק אבל גם שהקורס יעזור לכם לעבור בהצלחה רבה את המבחנים של ההסמכה.

ב- QA מדובר בהכנה כוללת להסמכת ISTQB המוכרת ביותר בסוף בדיקות התוכנה. כאשר אתם מקבלים הסמכה כזאת, אפשר לעבוד בתור בודקי תוכנה בתוך כלל החברות בארץ ובעולם בגלל שמדובר כאן בהסכמה בינלאומית.

כאשר מדובר על מגוון סוגי הבדיקות, מומלץ מאוד לוודא שהקורס אכן מכין אתכם אל בדיקות התוכנה הידניות ולבדיקות התוכנה האוטומטיות בגלל שהיום נוהגים להשתמש בשלל בדיקות בעת התהליך של בקרת האיכות.

דגשים חשובים

כאשר מדובר בצוות הוראה וסביבת ההוראה , תבדקו טוב מי מעביר שיעורים במהלך הקורס. חשוב מאוד שיהיה סגל מקצועי, איכותי ויעיל אשר מגיע מהתחום. חשוב שהקורס בנוסף יועבר בתנאים הולמים אשר תוכננו בקפידה בשביל חוויית למידה טכנולוגית רצינית כמו, כיתות מחשבים מתוחזקות באיכות גבוהה, תוכנות לימוד וביניהם מעבדות בעלות הרישוי המתאים והתמיכה המתאימה.

בנוגע לדגש מעשי, הבטחה של איכות הוא תחום מאוד מאתגר ובנוסף חשוב להכיר טוב את מתודולוגיות הבדיקה ואת שלל הכלים אשר נדרשים בשביל לבצע את העבודה כמה שיותר טוב.

חשוב מאוד לוודא שהידע אכן יועבר בצורה ידידותית ופרקטית, שהקורס יכלול כמה שיותר משימות ותרגילים אשר יאפשרו לכם ליישם כמה שיותר מהר את החומר הנלמד.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...