פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כמה כסף תצטרכו להוציא על הובלה בישראל

לא פלא שאומרים שאפשר להשוות מעבר דירה לשריפה או הצפה. הובלה למרחקים ארוכים היא עבודה בהיקף גדול  עם הרבה צרות שיכולות לצוץ בדרך. לרוב כל התהליך מלווה בלחץ רב. אבל אם תתכוננו למעבר בצורה חכמה ותשקלו להוריד מעצמכם חלק מהמשימות ולהזמין שירות של חברת הובלות מקצועית תוכלו לעבור דירה במהירות ובמחיר שפוי.

Credit: Freepik

מה משפיע על מחיר הובלה

התעריפים של ההובלה תלויים בשלוש פרמטרים: המרחק בין המוצא ליעד, כמות החפצים שדורשים הובלה, וכמות חומרי האריזה הדרושים. אם תחליטו להזמין שירותים נוספים כמובן שזה גם ישפיע על המחיר הסופי.

המרחק בין המוצא ליעד

מחירי ההובלה תלויים במרחק שרכב ההובלות צריך לנסוע. חשוב להבין כאן שהתשלום השעתי יכול לעלות משמעותית עקב עמידה בפקקים למשל.

כמות החפצים

נפח הפריטים משפיע על איזה רכב הובלות תצטרכו, וכמה זמן עבודה צריך בשביל טעינה ופריקה של התכולה.  ככל שמספר החפצים גדול יותר, כך מידות המכונית גדולות יותר, ועבודת הטעינה והפריקה נמשכת זמן רב יותר.

אריזה

גם כאן אותו כלל: ככל שיש יותר חפצים, כך תצטרכו יותר קופסאות וחומרי אריזה נוספים. גם אם תארגנו את ההובלה בעצמכם, אלו מוצרים שבכל מקרה תצטרכו להוציא עליהם כסף.

מתי לא כדאי לחסוך?

לא מומלץ לחסוך בדברים הבאים:

  • טעינה פריקה.
  • אריזה איכותית.

מניסיון של מומחים, כדי להעמיס את החפצים בצורה מהירה ונכונה לרכב, עדיף להשתמש בשירותי מובילים. הורדה של חפצים גדולים במורד המדרגות והעמסה לרכב דורשים כישורים מיוחדים וכוח פיזי רב. אם לא תחשבו על פתרון מקצועי, זה עלול לגרום לפציעה גופנית ולנזק לרכוש.

השימוש באריזות מיוחדות זה לא משהו שכדאי לחסוך עליו ולא משהו שחברות ההובלה ממציאות. זוהי דרישה נפוצה שתמנע נזקים במהלך ההעמסה והפריקה של החפצים. כמובן שתמיד תוכל לחסוך בתקציב ולמנוע הוצאות על שירותים מסוימים. אבל אם אתם רוצים למנוע בעיות, אז עדיף לחסוך בדברים אחרים.

חברות הובלה מודרניות קובעות תעריפים נוחים לשירותי הובלות מה שמאפשר לכולם להוריד מעצמם את הלחץ ולהעביר את העבודה לאנשי מקצוע. המומחים של חברת ההובלות יספקו ייעוץ ומידע מפורט בנושאים חשובים. הבטחת איכות ואחריות לרכוש מפורטים בחוזה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...