מונית החתולים של פורינה

להשיג מונית בניו יורק זאת לא משימה פשוטה וגם לא ממש זולה. לשמחתם של הרבה ל”ניו יורקרים” ניתה להם האפשרות לפתרון תחבורה חינמי ונוח רק מפני שהם מגדירים עצמם כאנשים של חתולים. חברת מזון החתולים פורינה יצאה בקמפיין בשם “מונית החתולים”. המונית הסתובבה ברחובות ניו יורק והסיעה אנשים ממקום למקום בחינם לכל מי שמגדיר עצמו טיפוס של חתולים ובתנאי אחד: הם חייבים לשתף במהלך הנסיעה סיפור פיקנטי על מערכת יחסים שלהם עם החתול האהוב.

 

נראה שמודבר במצב בו כולם יוצאים מרוצים. הנוסעים שמחו לקבל טרמפ חינם למחוז חפצם ועל הדרך לספר על החתול החמוד שלהם, ואילו פורינה קיבלה אחלה יח”צ עם פעילות מגניבה וסרטון פרסומת מעולה. מטרת סרטון הקידום של הקמפיין, המציג כמה סיפורי חתולים נבחרים, היא קידום קו המוצרים Purina Cat Chow.

במידה וגם לכם יש סיפורי חתולים מעניינים אתם יכולים לשלוח אותם באמצעות המיני סייט שבנו עבור הקמפיין. באתר תוכלו למצוא סיפורים מצחיקים ומשעשעים של אוהבי חתולים שסיפרו על חווית החתולים האישית שלהם.

קמפיין מונית החתולים הוא המשך ישיר לסרטון הפרסומת המקסים “אנחנו אנשים של חתולים” שגם הוא בהחלט שווה צפייה לכל אוהבי החתולים.

 
מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק