מבריק: רועי מחפש דירה (אינפוגרפיק)

חיפוש דירה הוא משימה לא פשוטה. במיוחד כשמדובר באזור תל אביב. השיטוט האינסופי באתרים סטייל יד2, הומלס winwin וכל השאר עשוי להיות מתיש ומפרך מאין כמותו.

אחד היתרונות הגדולים שהביא עמו פייסבוק הוא היכולת לשתף אנשים בחיפוש הזה אונליין, ולנסות להיעזר בהם כדי למצוא את הדירה המיוחלת. לפעמים, סטטוס קטן בפייסבוק יכול לעזור להפוך את מסע הייסורים המפרך אחר הדירה המתאימה לפשוט יותר, אולם כפי שרבים מאיתנו יודעים, השיטה הזו לא תמיד עובדת ואנשים נוטים להתעלם מסטטוסים מסוג זה המופיעים על הקיר שלהם השכם והערב.

בחור יצירתי במיוחד בשם רועי פוברצ’יק החליט ליצור אינפוגראפיק פשוט שיסביר לכולם בדיוק, בפשטות ביצירתיות וברוח טובה, מה הוא מחפש בדירה. המטרה היא פשוטה: לעזור לכם לעזור לו בחיפושי הדירה המתאימה.  רועי העלה לפייסבוק את הסטטוס הבא: “אני יודע שיש הרבה אנשים טובים בפייסבוק שהיו שמחים לעזור לי בחיפושי דירה, אבל זה לא כיף לחלוק סטטוס, או להתחיל להעביר טקסט. אז הנה גרסא אינפוגרפית עם פרטי הדירה שאני מחפש. בבקשה תחלקו, תשתפו, תפיצו”

מדובר ברעיון מקסים ויצירתי שמהר מאוד גרר אחריו גל שיתופים של אנשים שאהבו את הדרך המקורית של חיפושי הדירה.  מספר אנשים אף המליצו לו לקחת את הרעיון צעד אחד קדימה וליצור אפליקציה שתהפוך כל חיפוש דירה לאינפוגראפיק יחודי שתפור במיוחד למידות של מחפש הדירה.  אחלה רעיון! מי מרים את הכפפה?

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק