הפתעה לפרס! נאומו של נשיא המדינה נקטע על ידי להקת מיומנה

נאום הפתיחה של נשיא המדינה בכנס החינוך הגדול בישראל- פורום הפיס לחינוך- “הופרע” על ידי להקת מיומנה ותלמידי העיר חולון. במהלך נאומו של פרס הפתיעו רקדני הלהקה את פרס והנוכחים והציגו מיצג תיפוף ווידאו על פי חזונו ומשפטיו של שמעון פרס על עתיד החינוך.

נשיא המדינה פתח בנאום מיוחד את פורום הפיס לחינוך- כנס החינוך בחולון- בגינוי חריף ביותר לגל האלימות האחרון ששטף את המדינה ובראשו אירוע הלינץ בירושלים. הנשיא אמר: “עלינו ללמד ערכים שמעט נשכחו, המולדת יקרה האדמה חשובה אך האדם לא פחות חשוב. האירוע בירושלים (הלינץ’) הוא הכשלון של כולנו. כמו כן הוסיף “על אף המצב הכלכלי אני שב ואומר: אל תשקיעו בבנקים, תשקיעו בילדים. ילדים לא פושטים רגל. ישראל הוכיחה הישגים ומצוינות בתחום האנושי, צריך להמשיך ולעודד זאת”.

לקראת סיום הנאום הפתיעה להקת מיומנה את הנשיא כשפרצה לבמה ובאמתלה של בעיות במיקרופון הציגה יצירה מרגשת שכולה על טהרת משפטיו וחזונו של פרס בנוגע לחינוך. חברי הלהקה השתמשו בסאונד המורכב ממשפטם של פרס ויצרו מיצג של וידאו, מוסיקה תיפוף וריקוד כשהנשיא לוקח חלק ביצירה על הבמה.בסיום ההופעה הודה הנשיא ללהקת מיומנה על “ההפתעה” ואמר בחיוך: “הקטע רק מחזק את שאמרתי בדבריי אני מאד מודה לכם”.

 
אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק