פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בחורה שגילתה שהיא בהריון שלחה הודעה למספר הלא נכון וזה מה שקרה

הרגע בו אישה מגלה שהיא בהריון הוא לרוב רגע מאושר ומרגש שמשנה את החיים מהקצה אל הקצה ומסמן את תחילתה של דרך חדשה ומופלאה בחיים. אולם, כשבחורה מגלה שהיא נכנסה להריון בטעות אחרי ששכבה עם בחור שיש לו חברה אחרת, זה כבר סיפור שונה לגמרי. כשאותה בחורה מבקשת לעדכן את החברה של הבחור ושולחת הודעת טקסט למספר הלא נכון, ובכן, זו כבר ממש טרגדיה, וזה בדיוק מה שקרה לבחורה האומללה בסדרת התמונות הבאה.

אחד הגולשים באתר שיתוף התמונות Imgur פרסם את סדרת צילומי המסך הבאים לאחר שבחורה אלמונית שלחה לו הודעה בוואטסאפ בה היא מבשרת לו שהיא בהריון, ומי שאחראי על ההריון הזה הוא לא אחר מבחור בשם סאם, שהוא לכאורה בן הזוג הבוגדני שלו. כמובן, אותה בחורה היתה משוכנעת שהיא מדברת עם בת הזוג של סאם, מה שלא הפריע לאותו גולש, שזיהה מיד את הטעות, לנצל את ההזדמנות ולהטריל את הבחורה המסכנה.

כצפוי, ההתכתבות המצחיקה בין השניים המבוססת על אי הבנה אחת גדולה, הפכה ויראלית ברשת וזכתה למאות אלפי צפיות ושיתופים של גולשים משועשעים שמצד אחד מצאו עצמם מרחמים על הבחורה ההריונית, ומצד שני, מתקשים שלא להעריך את התגובה המצחיקה מצד הגולש.

לנוחיותכם, תרגמנו את התכתובת המקורית לעברית (תרגום חופשי), ואם אתם מעדיפים להיצמד למקור, אתם מוזמנים לעקוב אחר השתלשלות האירועים באנגלית בתמונות המופיעות בסוף הפוסט.

וואטסאפ הריון 1 וואטסאפ הריון 2 וואטסאפ הריון 3 וואטסאפ הריון 4 וואטסאפ הריון 5 וואטסאפ הריון 6 וואטסאפ הריון 7 וואטסאפ הריון 8 וואטסאפ הריון 9 וואטסאפ הריון 10 וואטסאפ הריון 11

התכתובת המקורית באנגלית:

תכתובת הריון אנגלית 1 תכתובת הריון אנגלית 2 תכתובת הריון אנגלית 3 תכתובת הריון אנגלית 4 תכתובת הריון אנגלית 5 תכתובת הריון אנגלית 6 תכתובת הריון אנגלית 7 תכתובת הריון אנגלית 8 תכתובת הריון אנגלית 9 תכתובת הריון אנגלית 10 תכתובת הריון אנגלית 11

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...