פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איך תעברי את השליש של ההיריון: 7 טיפים

את מרוגשת מאד אוחזת בידיים נרגשות את הבדיקה המבשרת שגדל תינוק חדש ברחמך. יחד עם כל השמחה וההתרגשות את מתחילה להרגיש מיחושים שונים כמו: כאבי ראש , כאבי בטן הנובעים מגדילת הרחם, תכיפות במתן שתן ובעיקר עייפות רבה.

רבות מבין הנשים טוענות כי השליש הראשון של ההיריון  קשה במיוחד בייחוד לנשים שזהו הריונן הראשון אז איך תעברי את השליש הראשון של ההיריון? ריכזנו מספר טיפים.

Credit: Pixabay

איך לעבור את השליש הראשון של ההיריון:

שתי הרבה מים:
במהלך ההיריון מומלץ להקפיד לשתות הרבה מים 6-8 כוסות מים ליום אם את לא אוהבת לשתות מים. מים קרים או מים עם מיץ לימון יעזרו לך לשתות יותר כי הם טעימים יותר. כמו כן כדאי לך לקחת איתך לכל מקום בקבוק מים קטן כך גם תשתי יותר בלי שתרגישי.
התקפות רעב:
התינוק הגדל ברחמך צורך מזון רב, לעיתים את יכולה להרגיש שאת מעוניינת לאכול כמות אוכל רבה. על מנת לא לאכול מאכלים שאינם בריאים כדאי לך להחזיק בתיק מבחר של חטיפים בריאים. ניתן למצוא אותם ברשתות השיווק בטעמים שונים.
הקלה של בחילות בוקר:
אם התמזל מזלך ואת סובלת מבחילות בוקר ישנם מספר טיפים שיעזרו לך להתמודד בקלות עם התופעה: לאכול עם הקימה צנים או בייגלה, לאכול ארוחות תכופות וקטנות במקרה קשים ניתן ליטול תרופות.
עייפות:
אחת מהתופעות של ההיריון היא העייפות מדובר על עייפות שמעולם לא הרגשת, נצלי את הזמן לנוח גם באמצע היום. חשוב להקשיב לגוף שלך גם אם את רגילה להיות בתנועה כל היום חשוב לציין כי כעת את מגדלת תינוק והגוף שלך עוסק בכך 24 שעות.
המאכלים שמותר או אסור לך לאכול:
חשוב לברר מיד לאחר שאת יודעת שאת בהריון לברר אלו מאכלים אסור לך לאכול ואילו לא. הכיני לעצמך רשימה של המאכלים שבריאים ואכלי מהם לאורך כל היום, כך את שומרת על הבריאות שלך וגם על בריאות העובר.
דאגי לקבוע זמן לבדיקות מראש:
לאחר שאת בטוחה שאת בהריון דאגי לקבוע תור לבדיקות שונות כמו אולטסנאד ראשון, סקירת מערכות, שקיפות עורפית ועוד. במידה וההריון שלך בסיכון בשל הפלות קודמות כדאי לפנות למומחה להפלות קודמות להמשך בירור.
דאגי לפינוקים שונים:

על מנת שהתקופה תעבור כמו שצריך דאגי לעצמך לפינוקים שונים שלא קשורים בהכרח להריון. כמו ספר או סרט טוב.
לסיכום: בשליש הראשון של ההריון חווים תופעות שונות כמו: בחילות בוקר, עייפות והתקפות רעב, אך אפשר להתנחם, כיוון שלרוב הנשים התופעות עוברות לאחר שליש זה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...