פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

תשעה חודשי הריון בטיים-לאפס מוזיקלי נפלא שימיס לכם את הלב

בשנים האחרונות, בעידן הרשתות החברתיות והשיתופיות, זוגות רבים מחפשים ומוצאים דרכים יצירתיות לתעד את תהליך ההריון שלהם בצורה מקורית, ואחרי הלידה, להעלות את הסרטון ליוטיוב ולגרוף את אהבת הקהל. הסרטון המקסים הבא הוא אחד הסרטונים היותר יצירתיים ומקסימים שנתקלנו בהם במסגרת הז'אנר, והוא עשוי לכבוש גם את הלב שלכם.

כשאשתו של תום פלצ'ר נכנסה להריון החליטו השניים לתעד את תהליך ההריון בסרטון טיים-לאפס. עד כאן לא משהו שלא ראינו. אלא שטום כתב והלחין שיר מקורי שכתב במיוחד עבור אשתו המתוקה ולרגל השינוי הגדול הצפוי בחייהם, ובמהלך הטייםלאפס הוא מבצע אותו עבורה ביחד עם הגיטרה שלו בשילוב הרבה רומנטיקה, מילים ממיסות לב, ובתוספת טונה של צ'ארם. התוצאה הסופית הינה חצי מסך אחד בו הבטן ההריונית של הבחורה הולכת וגדלה, בזמן שבצידו השני טום שר על כך שהוא מוכן למשהו חדש.


כמובן, בסוף הסרטון, בדיוק בשלב בו עושה רושם כי הבטן של האישה כבר לא יכולה להיות גדולה יותר, היא נוטשת את המסך וחוזרת אחרי מספר שניות, עם סיום השיר, כשתינוק חדש בשם באז בידיה, בדרך לצילום משפחתי ראשון ומרגש.

אם אתם מחובבי הז'אנר, אתם מוזמנים להיזכר בסטופ מושן המעולה והכי טוב שראינו עד היום של אושר ותומר הישראלים, גם בצלמת הזאת שיצרה סדרת תמונות הריון נהדרות או בקוסם שמדגים כיצד להכניס אישה להריון באמצעות קסם וכמובן,גם בבלרינה שמצלמת עצמה בתנועות ריקוד במהלך ההריון.

 טיימלאפס הריון גיף

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...