פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה ניסה למתוח את אביו וזכה למתיחה נגדית אכזרית

אחד הדברים החשובים שצריך לקחת בחשבון כשמנסים למתוח מישהו, זה האפשרות שאותו נמתח יעלה על המתיחה, בטח אם זו לא הפעם הראשונה בה אתה מנסה למתוח אותו, וינסה למתוח אותך בחזרה. הבחור המשעשע בסרטן הבא ממש לא חשב על האופציה הזאת כשניסה למתוח את אביו, וסיפק לנו את אחת המתיחות היותר כושלות שראינו בזמן האחרון.

בסרטון, מתקין דג׳י אולאטונג׳י, בעל ערוץ היוטיוב הפופולארי Comedy Shorts Gamer, מצלמה נסתרת בכניסה לבית, וממתין שאביו יחזור מהעבודה. כשהאחרון חוזר, מספר לו בנו כי קיבל טלפון מג'ונתן, חברו של האב, שבישר לו כי הבית החדש של המשפחה, פרוייקט עליו עובד האב כבר שלוש שנים, עלה באש ונשרף כליל.


אלא שהתגובה המפתיעה של האב לבשורה הזאת תפסה את דג'י ממש לא מוכן. רגע אחרי שהודיע לו על הטרגדיה, החל האב לחוש בליבו, והתמוטט על הרצפה בזמן שאמו של דני משתוללת וצורחת עליו להזמין אמבולנס. כשדני פנה אל האב בנסיון להגיש לו עזרה ולבדוק לשלומו, התאושש האב במפתיע והחל להכות אותו ולומר לו שהבחין במצלמה ברגע שנכנס הביתה ושלפני שתי דקות בדיוק דיבר עם ג'ונתן חברו, והוא יודע שהכל בסדר.

זו לא הפעם הראשונה בה דג'י מנסה למתוח את אביו, כשבינתיים הוא רושם 0 אחוזי הצלחה. במקרה קודם, ניסה למרוח על אביו קצפת כשזה נכנס הביתה, וגם אז, יצא מובס לאחר שהאב העירני הבחין במתרחש ודאג למרוח את הקצפת על הפנים של בנו.

אנחנו נמתין בסבלנות למערכה הבאה בקרב המיותר הזה. עד אז זיכרו: מצלמה הופכת להיות נסתרת בעיקר כשלא רואים אותה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...