פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצויין: תחנת האוטובוס המטורפת הזאת הצליחה להפתיע ולהבהיל את הנוסעים

אם אתם נוסעים בתחבורה ציבורית אתם ודאי תסכימו לקביעה על פיה החלק המבאס והמשעמם ביותר בתהליך הזה הוא זמן ההמתנה לאוטובוס. אולם, אם הייתם מוצאים את עצמכם מחכים בתחנת האוטובוס הספציפית הזאת, סביר להניח שהיתה צפויה לכם חווייה די מסעירה.

תחנות אוטובוס כבר מזמן ידועות כאובייקט קלאסי לתפור מסביבו קמפיין פרסומי שיפתיע את עוברי האורח והממתינים האקראיים בתחנה. ביצרנית המשקאות פפסי הפכו את אחת מדפנות תחנת אוטובוס תמימה למסך וידאו דיגיטלי, שהתמונה שהוקרנה עליו גרמה לאשליה שמדובר בעצם בקיר זכוכית רגיל ושקוף דרכו ניתן לראות את מה שקורה בהמשך הרחוב.

באמצעות אפקטים מיוחדים שיצרו בפפסי מבעוד מועד והוקרנו על המסך, הופתעו יושבי התחנה לגלות סדרת התרחשויות מלחיצה ולא צפוייה שמתרחשת לכאורה ברחוב. כך למשל, אסטרואיד ענק נוחת על המדרכה ליד התחנה, מפלצת תמנונית מוזרה יוצאת לפתע מפתח הביוב וחוטפת את אחד האנשים ברחוב, וגם אדם שרץ לכיוון התחנה מסתבר כמי שבורח מטיגריס ענקי שרודף אחריו, והכל לנגד עיניהם המשתאות והמבוהלות של יושבי התחנה.

הסרטון המטורף הזה של פפסי המתעד את המהלך המגניב גרף קרוב למליון צפיות במהלך סוף השבוע וצפוי להמשיך בגל הויראלי שלו. אגב, גם בשבוע שעבר סיפרנו לכם כאן על קמפיין תחנת האוטובוס הקפואה של דורסל, תעלול שיווקי חמוד, שגם הוא חלק מטרנד פרסום הגרילה בתחנות אוטובוסים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...