פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

עוצר נשימה: אדם נתלה על מנוף בגובה 100 מטרים באמצעות יד אחת בלבד (וידאו)

אם אתם סובלים מפחד גבהים, לא בטוח שמומלץ לכם לצפות בסרטון הבא. ג'יימס קינגסון, בריטי בן 22 שנוהג באופן קבוע לחפש אחר הרפתקאות ומצבים אקסטרימים, הצטייד לאחרונה במצלמת GoPro, המצלמה האיכותית והמוכרת המשמשת לרוב ספורטאים ואנשי אקסטרים, והחליט לנסות אותה בפעלול מסוכן ומפחיד, שיצליח ליצור בכם תחושת פחד ואימה דרך הצפייה בסרטון, למרות שאתם לא באמת נמצאים שם.

קינגסטון טיפס על מנוף בגובה של כ-100 מטרים בעירה סאות'האמפטון שאנגליה, וכשהגיע לשיא הגובה לאחר שהתהלך לאורכו של המנוף כשהוא לא מחובר לשום אמצעי הגנה, ביצע את הפעלול המסוכן. ג'יימס נתלה באמצעות ידיו בלבד על אחד הברזלים של המנוף, כשגופו תלוי בין שמים וארץ ומצלמת ה-Gopro שלו מתעדת את הנוף המדהים. בשלב מסויים משחרר ג'יימס את אחת מידיו ונותר תלוי על המנוף כשרק יד אחת שלו אוחזת בברזל ומפרידה בין חיים למוות.

כאמור, מדובר בסרטון שיגרום לשיערות שלכם לסמור, ובמקרה של כותב שורות אלו, לשיתוק רגעי ותחושת אימה מבעיתה. אם הסרטון הזה לא הספיק לכם, אתם מוזמנים לצפות בסדרת תמונות מפחידות במיוחד שצולמו על קצה גורדי שחקים, ומ-20 תמונות מדהימות שצולמו בגובה מטורף ללא אמצעי בטיחות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...