מטורף: אדם חולה פרקינסון מנתק את הקוצב שלו כדי להראות לצופים את השפעת הטיפול שקיבל

הסרטון הבא הוא לא פחות ממדהים ולגמרי שווה את 4 הדקות שלכם, אם אף פעם לא ראיתם את ההשפעה המיידית והשלווה שקוצב חשמלי מכניס לחייו של אדם שחולה בפרקינסון. מחלת פרקינסון היא מחלה הפוגעת בוויסות התנועה בגוף, והיא נפוצה בעיקר בגיל מבוגר. הסימנים העיקריים של מחלה זו הם רעד אופייני, קשיחות בשרירים, קושי ניכר בהתחלתה של תנועה והפרעה בשיווי המשקל. מחלה זו נובעת מפגיעה בחלקים של המוח.

אנדרו, בחור בן 39 מניו זילנד, לקה בשנת 2009 במחלת הפרקינסון ומצבו התדרדר במהירות. בשנת 2012 הוא קיבל טיפול חדשני בפרקינסון יכול לשפר את מצבם של חולים רבים. טיפול זה נקרא “גירוי מוח עמוק“. אנדרו עבר ניתוח בו הושתל בראשו קוצב חשמלי שמפעיל אזורים שונים במוח באמצעות גירוי חשמלי ומסייע בהתגברות על הניוון באזורים הפגועים במוח. הקוצב החשמלי שלו מופעל באופן ידני וכאשר הוא אינו פועל אנדרו ממשיך לסבול מסימפטומים נוראיים של המחלה האיומה הזאת.

על מנת לעורר מודעות לסבלם של חולי פרקינסון ולהציג את ההשפעות של הטיפול החדש של “גירוי מוח עמוק“, הוא העלה לאוויר הרשת לפני שבועיים סרטון בו מציג את מצבו כאשר הקוצב שלו מופעל, וכאשר הקוצב אינו מופעל. מדהים.


מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק