פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מלחמת “פתקיות דביקות” גאונית בין שני בנייני משרדים בניו יורק הסתיימה בצורה הכי אדירה שיש

את מדבקות “פוסט איט”, הפתקיות הדביקות שמשמשות אותנו כדי ליצור  תזכורות ולהדביק אותן בכל מקום שנבחר, אין מי שלא מכיר. כל מי שעבד במשרד, ודאי השתעשע לא פעם עם אותן פתקיות והטריל באמצעותן עובדים אחרים, אלא שמה שקרה בגלל אותן מדבקות דביקות בכמה בניינים ברחוב ניו יורקי אחד, עבר כל גבול והפך לאחד הדברים הכי מגניבים ופסיכיים שראינו.

הכל התחיל כשלאחד העובדים בחברה בשם “האריסון סטאר”, הממוקמת בקומה השישית של אחד מבנייני המשרדים ברחוב “ואריק סטריט” בניו יורק, כנראה היה יותר מדי זמן פנוי, אז הוא החליט להשתעשע מעט ולהשתמש בפתקיות הדביקות שלו כדי ליצור את המילה “היי” (Hi) על חלון המשרד שלו, בתקווה שמישהו יראה את ההודעה וישתף איתו פעולה.

מלחמת פוסט איט 1

ואכן, תוך זמן קצר, הופיעה תגובה על כמה מחלונות המשרדים בבניין ממול, שם כתבו עובדי אחת החברות את המילה “?Sup” (קיצור של ?whats up).

מלחמת פוסט איט 2

היות ובשני בנייני המשרדים הללו ממוקמות המון חברות מדיה, פרסום וקריאייטיב, היה ברור שמכאן הדרך למלחמת פוסט-איט מטורפת תהיה קצרה.

מלחמת פוסט איט 3

בתוך ימים ספורים, התמלאו כמעט כל חלונות הבניינים באינסוף תמונות, אייקונים מוכרים, טקסטים ושלל יצירות אמנות מצחיקות שכולן מורכבות מפתקיות דביקות בלבד.

מלחמת פוסט איט 4

המשרד הזה למשל חשב שיהיה מגניב להפוך 12 חלונות בחדר אחד ללוגו של אפליקצית סנאפצ’אט.

מלחמת פוסט איט 5

ואם ממש תתאמצו תזהו בתמונה הזאת אבטיח, עין ענקית שבוהה בעם, לבבות, הכיתוב “poop” (קקי), ציטוט משירה האחרון של אדל ועוד ועוד.

מלחמת פוסט איט 6

וגם הציפורים הזועמות קפצו לביקור.

מלחמת פוסט איט 7

גם בחברת 3M, מי שהמציאה את מדבקות הפוסט-איט הדביקות והחלה לשווק אותם לראשונה בשנת 1980, התעדכנו על מלחמת הפתקיות הדביקות המתנהלת ברחוב הניו יורקי, וכמהלך שיווקי גאוני, החליטו לתרום אלפי מדבקות פוסט-איט בחינם לצורך מאמצי המלחמה של המשרדים השונים.

מלחמת פוסט איט 8

בשלב מסוים כבר היה ברור שהמלחמה יצאה משליטה, ולמרות יצירות כמו זאת של מגי ומארג’, הקרב הזה כנראה לעולם לא יסתיים, ואיש לא יצא ממנו מנצח.

מלחמת פוסט איט 9

אבל אז, הגיע טוויסט מטורף בעלילה, כזה שהוריד את המסך מעל המלחמה הזאת, עם מכת ניצחון ברורה וחד משמעית. ולא, אנחנו לא מדברים על ספיידרמן החביב פה, אלא על מה שתראו בתמונה הבאה.

מלחמת פוסט איט 10

קבוצת חברים מסטודיו ספקטקל, חלק מחברת הפרסום הענקית Havas Worldwide, החליטו להנחית מכת מחץ כל שאר המתחרים, נשארו בעבודה עד השעות הקטנות של הלילה ויצרו את התמונה המעולה הבאה המציגה יד שמפילה את המיקרופון (מייק-דרופ), ומאותתת לסיום הקרב, ממש כמו במלחמת ראפרים.

מלחמת פוסט איט 11

אם חשבתם שבזה זה נגמר, אתם לגמרי טועים. כיאה לחבר’ה שעובדים בסטודיו ליצירת וידאו, החברים לא הסתפקו בתמונה סטטית ויצרו את המיצג המדהים הבא, שהביא להם באופן חד משמעי את הניצחון והכבוד המפוקפק “מלכי הפוסט-איט”.

מלחמת פוסט איט 12

וככה זה נראה בתמונות שצולמו בתוך המשרדים עצמם:

מלחמת פוסט איט 13 מלחמת פוסט איט 14

בהחלט ייתכן שהמלחמה הזאת יכלה להימשך עוד קצת ולספק עוד כמה רגעים מצחיקים, אלא שמנהלי הבניינים פחות התלהבו מהרעיון, ואחרי כמה ימים של העלמת עין, הורו לכל המשתתפים להסיר מידית את כל המדבקות מהחלונות ולחזור לשגרה. סוף טוב הכל טוב.

מלחמת פוסט איט 15

מקור: bored panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...