פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צילם את בתו בכל שבוע מגיל 0 ועד גיל 14 בסרטון טיים לאפס קסום

בסרטוני טיים-לאפס המריצים את הזמן קדימה בהילוך מהיר, תמיד יש משהו נפלא ומסקרן. בהילוך מהיר קל יותר לשים לב לשינויים המתרחשים באובייקט המצולם לאורך זמן, על אחת כמה וכמה כשמדובר בקונספט מפתיע יצירתי ופשוט אדיר כמו זה.

האמן ויוצר הסרטים ההולנדי המכונה הופמיסטר, יצר את אחחד הסרטונים הכי מקסימים ומרגשים שיצא לנו לראות לאחרונה, כשצילם בוידאו בכל שבוע את ביתו הקטנה לוטי מהרגע בו היא נלדה. כעת, 14 שנים מאוחר יותר, הוא החליט שהגיע הזמן לחשוף את היצירה שלו לעולם וערך את כל הסרטונים לטיים לאפס מושלם בשם portrait of Lotte, המציג כיצד הופכת הבת שלו מייצור קטן וחמוד שזה עתה הגיח לעולם, לנערה מתבגרת ויפהפייה אשר זכתה לקבל מתנה מושלמת לקראת יום ההולדת ה-15 שלה.


הסרטון הנהדר והמיוחד הזה שמסכם פרויקט של יותר מעשור, עלה לרשת לפני כיומיים וצבר עד כה קרוב למאתיים אלף צפיות, למרות שאין לנו כל ספק שיהפוך לפצצה ויראלית. קשה להבין איך האמן ההולנדי הזה הצליח להתאפק כל כך הרבה שנים עד שהחליט שזה הזמן הנכון לחשוף את העבודה שלו לעולם. בכל אופן, האיפוק משתלם, ואנחנו יוצאים המרוויחים הגדולים.

אם אתם מחובבי הז'אנר מומלץ שתצפו גם בסטופ מושן ההריון הנפלא של אושר ותומר, וגם בטיים לאפס ההריון המוזיקלי הזה, שהמיס לנו את הלב ממש לאחרונה.

כך היא נראתה אחרי הלידה:

תינוקת 4

וכך היא נראית היום:

תינוקת 5

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...