מכונית החלומות בחניה שלך: המהלך המבריק של פורשה

דיוור ישיר באמצעות פלאיירים נתפס כיום כצורת שיווק אנכרוניסטית עם אחוזי אפקטיביות נמוכים. כולנו מכירים את פעולת איסוף המכתבים מתיבת הדואר וזריקת הפרסומות והפליירים ישירות לפח האשפה. שיטת השיווק הזו נטולת חדשנות מאז שהומצאה ורוב עבודות הקריאייטיב המוצעות בה, גורמות לנו לרוב להשליך את פיסת נייר הכרומו, מבלי שנתאמץ ולו לרגע, לראות במה מדובר.

סוכנות פרסום קנדית שפועלת מטעם סוכנות הרכב של פורשה הבריקה עם קמפיין דיוור ישיר שונה ויצירתי. לראשונה העלון השיווקי שהוכנס לתיבת הדואר הותאם אישית לכל בית. הסוכנות התלבשה על שכונות שסומנו כבעלות פוטנציאל לרכישת הרכב היוקרתי, כאשר צוות של הסוכנות עבר מבית לבית עם דגם הפורשה היוקרתי החדש, וצילם אותה בחניה של הבית. מיד לאחר מכן, באמצעות ניידת הדפסה, הדפיסו את תמונת רכב החלומות, עומד בחניית הבית כשמאחוריו הבית של האדם המקבל את העלון. התמונה הפכה לשער העלון השיווקי עם קריאה חזקה לפעולה: בואו לנסיעת מבחן.


הרעיון כמובן, היה להראות לאוכלוסיה מבוססת תמונה מציאותית כמה טוב יכולה להיראות החניה שלהם עם פורשה חדשה ומנצנצת. ואכן אחוזי ההיענות לדיוור הישיר והאישי היו גבוהים משמעותית עם 32% ממקבלי העלון, שנכנסו לאתר החברה והזמינו נסיעת מבחן

לייק לפטריה בפייסבוק