פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

הבחור הזה משתמש באייפון שלו כדי לשתול דמויות מפורסמות מסרטים וסדרות לתוך החיים האמיתיים

כששואלים את הצלם הצרפתי פרנסואה דורלן מדוע הוא מסתובב עם שני סמארטפונים, גם הוא מספק את התשובה הכי פופולרית לשאלה הזאת: אחד שלי ואחד של העבודה. אלא שבניגוד לשאר האנשים שנושאים עמם מכשיר מהעבודה, דורלן אף פעם לא מקבל שיחות נזיפה מהבוס, ולמעשה, האייפון הנוסף שלו אף פעם לא מצלצל.

אז מה כן עושה דורלן עם “אייפון העבודה” שלו? ובכן, בשנים האחרונות הוא פיתח לעצמו תחביב מגניב במיוחד, כזה שגרם לעשרות אלפי גולשים לעקוב אחריו באינסטגרם. באמצעות קצת כישרון והרבה דמיון ויצירתיות, דורלן פותח באייפון שלו תמונות של דמויות מפורסמות מעולם הטלוויזיה והקולנוע ואז משלב אותן על רקע המציאות ומצלם את התוצאה הסופית באמצעות האייפון השני שלו.

כפי שתוכלו לראות בסדרת התמונות הנפלאה הבאה, התוצאה הסופית משעשעת ומקסימה, וכוללת שלל סיטואציות מצחיקות ומבריקות המשלבות בין מציאות ודמיון. אספנו עבורכם 40 דוגמאות מדליקות מתוך מאות התמונות שפורסמו בפרופיל האינסטגרם של פרנסואה, ואתם מוזמנים לגלול ולמצוא דמויות מתוך סרטים מפורסמים כמו פינוקיו, ארנולד שוורצנגר, סימבה, המיניונים, חאליסי, סופרמן ועוד עשרות דמויות אחרות, משתלבות על רקע החיים האמיתיים. תענוג.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...