טיפים עיצוביים לבריכת שחיה ביתית

רכשתם בריכה שחיה לחצר שלכם? ובכן, הרשו לנו קודם כל לאחל לכם מזל טוב על בריכת השחייה החדשה. כעת, עליכם לוודא כי אתם מעצבים אותה בצורה האידיאלית, ומה חשוב לעשות על מנת להפוך את חלל הבריכה לאסתטי, אחיד ומעוצב במיוחד אתם שואלים? ובכן, על מנת לוודא כי אתם אכן ניחנים בפני חופשת קיץ מרעננת שתעביר לכם את שעות הפנאי על הצד הטוב ביותר, החלטנו לרכז עבורכם למאמר הבא את כל הטיפים שיאפשרו לכם ליצור קו עיצוב מנחה כמו שרק חלמתם עליו בחלל הבריכה שלכם:

Credit: Freepik

תאורה פנימית

בעת בה אנו מדברים על שדרוג עיצובי של בריכת שחיה לחצר , ניכר כי התאורה הפנימית מהווה את אחד מהנושאים המרכזיים והחשובים ביותר בעיצוב הבריכה שלכם. למעשה, מדובר על פרמטר שניתן להבחין בו בקלות ובמיוחד בלילות, אפילו ממעוף הציפור ולכן, מדובר על השקעה חשובה במיוחד. כמו כן, עליכם לזכור כי בעידן של היום, לא מדובר על הטמעה של פנס או שניים, אלא שמדובר על תהליך שלם שיכול ליצור מגוון רחב של צורות שונות בתוך הבריכה שלכם.

דיפון הבריכה

דבר נוסף וחשוב לא פחות יהיה להשקיע בדיפון הבריכה שכן, מדובר על הליך הכולל בתוכו את עיטור החלקים הסובבים את הבריכה, החל מהתוויה של דקים שעוטפים את חלל הבריכה, ועד לריתוך האריחים המקיפים אותה. זאת בעוד כי החלק שנמצא מסביב לבריכה נתון למשמעות שמשפיעה ישירות על עיצוב החלל שכן, מדובר על חלק בולט לעין, אשר משתלב עם העיצוב בחלל ולכן, עליכם לוודא כי הדיפון אכן תואם את הקו העיצובי המנחה.

תאורה חיצונית

מיותר לציין כי התאורה החיצונית מהווה אלמנט עיצובי משמעותי במיוחד שכן, עומדת בפניכם האפשרות לעטר את התאורה החיצונית באמצעות לדים או לחילופין תאורת להט רגילה – בגוונים של צהוב או לבן. על כן, עליכם לזכור כי מדובר על פרמטר שחשוב להשקיע בו מחשבה שכן, הדבר יקרין עוצמה עיצובית וגם ישפר בצורה נרחבת את הקו העיצובי המנחה בחלל הבריכה. נוסף על כך, חשוב לציין כי תאורה חיצונית לבריכה יכולה לבוא לידי ביטוי בהטבעת נורות ישירות על גבי שפת הבריכה או לחילופין על הקיר הסמוך, ולא רק בעת בה מחליטים להתקין בתי מנורה.

אביזרים לבריכה

ניתן לומר בצורה חד משמעית כי החוויה לא הופכת לשלמה במאת האחוזים ללא שילוב של אביזרים נכונים בהתאם לצרכים שלכם שכן, התקנת פרגולה לצד הבריכה, התקנת שמשיות, כסאות בריכה, שולחן ועוד, מהווים את השדרוג האידיאלי לבריכה שלכם, הן מהצד החווייתי והן מהצד העיצובי. יחד עם זאת, חשוב לציין כי מדובר על אביזרים שישפרו משמעותית את הנגישות שלכם לבריכה וכן גם יעצבו את ריהוט הגן בצורה עיצובית במיוחד.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק