פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ההמצאה הגאונית הזאת תאפשר לכם לצלם סלפי מושלם עם הכלב

כל בעל כלב יודע שאחת המשימות הקשות ביותר לביצוע היא צילום תמונה טובה של הכלב, ועל אחת כמה וכמה, תמונת סלפי משותפת בה גם אתם וגם הכלב שלכם מביטים אל המצלמה ומחייכים בו זמנית. אז נכון, אנחנו אמנם חיים בדור הסלפי, עידן בו רובינו עסוקים בניסיונות אינסופיים לתעד את הרגע בתמונות, אבל לצערנו, הכלבים שלנו עדין קצת מיושנים ולא ממש התיישרו עם המציאות החדשה ומעדיפים לבלות כל שניה פנויה שלהם במשחקים, ריצות והשתובבויות, כך שלגרום להם לעצור לרגע את שגרת החיים העמוסה שלהם בכדי להעניק חיוך למצלמה מרגיש כמו משימה בלתי אפשרית.

ג’ייסון, בעל כלב מסן דייגו שבארצות הברית, שרף שעות רבות מול המחשב כדי לנסות ולבדוק האם קיים מישהו על הפלנטה הזאת שהצליח לפצח את השיטה שתאפשר להצטלם בקלות עם הכלב, וכשהבין שהתשובה היא שלילית, שבר את הראש, עד שמצא רעיון מבריק למוצר חדש וגאוני שפותר אחת ולתמיד את התסבוכת הזאת.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pooch Selfie | SHARK TANK (@poochselfie) on

אז מה הפיתרון? ובכן, זה מאוד פשוט. ג’ייסון המציא את Pooch Selfie, מתקן פלסטיק שמתחבר בקלות לכל דגם של טאבלט או סמארטפון, עליו מונח כדור טניס צבעוני. בכדור, שהוא כידוע חברו הטוב ביותר של כל כלב ממוצע, מושך את תשומת הלב של הכלב וגורם לו להביט הישר אל המצלמה. התוצאה: תמונות סלפי נהדרות שמצליחות ללכוד בצורה מושלמת את מבטו של הכלב, מבלי שהקוצים בישבן שלו יגרמו לו לזוז בכל רגע ולהרוס לכם את הפריים המושלם.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pooch Selfie | SHARK TANK (@poochselfie) on

אם בכל זאת הכלב שלכם איבד את הסבלנות אחרי כמה שניות, תוכלו לשלוף את הכדור שמכיל בתוכו גם צפצפה, למשוך שוב את תשומת לבו של הכלב שלכם ולהמשיך בסשן התמונות המשותפות. כמובן, חוץ מסלפי המתקן הזה יעזור לכם לצלם גם תמונות רגילות של הכלב שלכם. לסיום, אחרי שסיימתם לצלם את הבוק המשותף, תוכלו לשלוף את הכדור ולהמשיך במשחק עם הכלב.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pooch Selfie | SHARK TANK (@poochselfie) on

כדי לממן את ייצור הפוץ’ שלפי, פתח ג’ייסון קמפיין באתר קיקסטרטר, שם הצליח לגייס בתוך ימים ספורים את הסכום הנדרש על מנת לייצר אל אלפי היחידות הראשונות, שישלחו לרוכשים כבר בחודש הקרוב. אם אתם בעניין, תוכלו גם אתם לרכוש לעצמכם פוץ’ סלפי תמורת כ-13 דולרים ולקבל אותו עד הבית בסביבות דצמבר (המלאי הראשוני כבר נחטף).

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...