קשה לצפייה: שוטרי משטרת קליפורניה עוצרים אדם ברחוב על הפרעה לחקירה ויורים בכלבו

קהל רב התאסף בפינת רחוב 137 של שדרת ג’פרסון בקליפורניה. הם צפו בניידות המשטרה שהגיעו לשם בעקבות הודעה על שוד מזוין שהתרחש באחד הבתים. בין הנוכחים במקום היה גם ליאון רוסבי, אדם בן 52 שהגיע לאזור עם מקס, כלב הרוטווילר שלו. ליאון יצא מרחבו והחל לצלם את המתרחש באמצעות הסמארטפון.

הווליום הגבוה של המוזיקה במכוניתו של אותו אדם היתה סיבה מספיק טובה עבור השוטרים שנכחו במקום לעצור אותו בגין ‘הפרעה לשוטרים במילוי תפקידם בזירת פשע’. בזמן שליאון נאזק על ידי השוטרים, כלבו מקס קפץ מחלון הרכב והתקדם לעברם תוך שהוא נובח, ככל הנראה מבהלה ודאגה לבעליו. אחד השוטרים התקדם על עבר הכלב וניסה לתפוס אותו ברצועה, אך הכלב הנסער לא נתן לשוטרים להתקרב אליו והשוטרים מצדם לא הצליחו להשתלט עליו.

האירוע הפך לטרגי במהרה כאשר אחד השוטרים שכנראה חש מאויים מהכלב, החל לירות בכלב מספר פעמים. ליאון סיפר לאחר האירוע לתקשורת שמקס בסך הכל ניסה להגן עליו מהשוטרים ששמו עליו אזיקים וניסה למנוע הפעלת אלימות כלפיו. המקרה הסעיר רבים בארה”ב שהזדעזעו מהמקרה ומהסרטון המתעד אותו.  מיותר לציין שרוסבי החל תהליך של תביעה כנגד משטרת קליפורניה בגין הרג של כלבו האהוב.

השניות האחרונות של הסרטון מאוד קשות לצפייה, ואם אתם בעלי לב חלש, אנחנו לא ממליצים לכם לצפות בו. לא בפעם הראשונה אנו נתקלים בתיעוד של אלימות משטרתית מיותרת הנובעת מהתנהלות לקויה ובלי מחשבה מקדימה.


מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק