דביר ורמבו מעבירים את ישראל בקמפיין חדש של מזרחי טפחות

לפני כארבע שנים, עלה לראשונה הקמפיין הנהדר "להעביר את דביר" של "מזרחי טפחות" במסגרתו התבקשו אזרחי ישראל לעזור לדביר לעבור בנק. הקמפיין ההוא סימן מהפיכה של ממש בתודעה של הציבור בנוגע למעבר בין בנקים ולאפשרות לקבל תנאים טובים יותר מהבנק, ונחשב לאחד הקמפיינים המוצלחים והיעילים ביותר בשנים האחרונות, קמפיין שגרם לעשרות אלפים לעבור בנק וזיכה את ראובני פרידן, משרד הפרסום העומד מאחוריו במגוון פרסים.

בשבועיים האחרונים, החלו במזרחי טפחות בקמפיין דוקו-ריאליטי חדש "מדן ועד אילת". הקמפיין המשעשע מלווה את דביר בנדק, הפרזנטור שכבר מזמן הפך לסוג של מאמי לאומי, ביחד עם הכלב שלו רמבו, במסעם המשותף בו יפגשו עם אזרחי ישראל ולשכנע אותם שלא מספיק רק לחשוב על מעבר בנק, צריך גם לקום ולעשות מעשה.

בכדי לפלפל מעט את העניינים, השיקו במזרחי טפחות גם תחרות קריאייטיב יצירתית ונושאת פרסים במסגרתה מתבקשים הגולשים לייצר סטיקרים שיגרמו לאנשים לעבור בנק. מאות גולשים כבר העלו את הרעיונות שלהם, וגם אתם מוזמנים להשתתף ולנסות את מזלכם בתחרות.

סטיקרים מזרחי טפחות

חייבים להודות, למרות החשש שלי מעייפות החומר, שני הסרטונים ששוחררו עד כה בכיכובו של בנדק מצחיקים למדי, ואיכשהו, אף פעם לא נמאס מדביר. בסרטון הראשון,בנדק מתעורר בבוקר במיטתו כשרמבו הכלב מלקק את פניו ונזכר שהיום הוא היום הגדול. בנדק נפרד מאישתו והכלב ויוצא אל הדרך בווספה עם סירה, רכב שאין משעשע ממנו. רמבו לא עומד בפרץ הגעגוע, רודף אחרי בנדק, ומצטרף אל המסע שלו.


בסרטון השני, מתחיל הקמפיין באמת, ובו מבקש בנדק לבדוק נקודה מעניינת. איך יכול להיות שיראלים לא פראייירים בשום פרמטר בחיים ומתמקחים על כל שירות שמקבלים, אך כשזה נוגע לבנקים, הם מקבלים רגליים קרות ונשארים לרוב במשך שנים באותו בנק. בשבועות הקרובים יתפרסמו סרטונים נוספים בקמפיין, שימשיכו לתעד את דביר, רמבו, ובני ישראל.

לייק לפטריה בפייסבוק