אל תתני למחזור שלך לבלבל אותך ברגעים קריטיים

הפרסומת הבאה שנציג כאן לפניכם, היא ללא ספק אחת הפרסומות היותר מצחיקות-הזויות-דוחות  שיצא לנו להיתקל בהן לאחרונה. היות ומדובר בפרסומת עם פאנץ’ משעשע במיוחד, לא נהרוס לכם את ההפתעה ונשלח אתכם כבר עכשיו לצפות בסרטון.


עכשיו אחרי שצחקתם והופתעתם, אפשר לדבר ביזנס. ישנם סרטונים ויראלים שמתפשטים ברשת במהירות זמן קצר לאחר שעלו לאויר, וישנם כאלה שלוקח להם יותר זמן לתפוס ולפעמים הופכים ויראלים שנים אחרי שפורסמו במקור. הסרטון הזה הוא מעין דוגמת ביניים. הפרסומת עלתה לרשת לפני קצת יותר משנה, אך בימים האחרונים עושה קולות ויראליים ומתפשטת בבלוגים שונים ברשת ובפייסבוק.

אמנם הפרסומת מפרסמת מותג קפה (גרמני?) בשם schumos coffee , אך כל נסיון שלנו לאתר חברה כזאת באמצעות גוגל עלה בתוהו, כך שכלל לא ברור אם מדובר בפרסומת אמיתית, פרסומת רשת, או בכלל סרטון פרסומת פיקטיבי למותג לא קיים. המוח החד שלנו מאפשר לנו להניח כי פרסומת כזו ודאי לא שודרה בטלויזיה, היות ואם הייתה משודרת הייתה מעוררת רעש עצום.

כך או כך, זה לא באמת משנה. הפרסומת, בין אם אמיתית או לא, משעשעת לחלוטין והצליחה להצחיק אותנו מאוד. בסה”כ, ביננו בנות, זה קורה לכל אחת.

תודה לעידו כהן על הטיפ.

לייק לפטריה בפייסבוק