הייתם מזהים? רפאל נדאל, גרסת קלארק קנט

קרה לכם פעם שצעדתם ברחובות תל אביב, כשלפתע עיניכם צדו את אחד מסלבריטאי ארצנו, אך לא לגמרי הייתם בטוחים אם אכן מדובר באותו סלב או רק במישהו ממש ממש דומה לו? הפרסומת הבאה ניסתה לבחון את תגובות אנשים אקראיים כשהם בטוחים שמי שעומד מולם הוא כוכב גדול, אך זה מצידו מכחיש כל קשר למפורסם המדובר לו הוא דומה.

כחלק מקמפיין לקידום אתר הפוקר PokerStars, גויס שחקן הטניס רפאל נדאל, השור ממיורקה אם תרצו, כדי ללמוד וללמד את הצופים, מספר עקרונות מאוד חשובים בפוקר. אחת התכונות הכי חשובות במשחק הפוקר היא כמובן, היכולת לבלף ולשקר ליריבים ולשמור במקביל על פנים קפואות ולא מסגירות, פוקר-פייס.

בסרטון, מתבקש רפאל נדאל לעבוד על יכולת הבילוף שלו, ומתבקש לעמוד בעמדת הקבלה בפתחו של מועדון גולף מקומי. מצויד במשקפי ראייה שלא ממש משנות את המראה שלו, נדאל מקבל את פני הנכנסים למועדון בעוד אלה מופתעים לראות מולם את אחד משחקני הטניס  הגדולים של דורנו. כשהאחרונים מבקשים לדעת האם מדובר בנדאל בכבודו ובעצמו, נדאל מעמיד פנים כאילו אין לו מושג על מה הם מדברםי וטוען ששמו הוא בכלל טוני, והוא רק דומה לטניסאי המפורסם.

למרבה הפלא, למרות ההכחשה הגורפת, מרבית המבקרים במועדון התעקשו כי אכן מדובר ברפאל נדאל, ושתי בנות אפילו ביקשו להצטלם איתו ליתר ביטחון, במידה וזה אכן הוא. אין גבול לחוצפה. נחמד לראות את נדאל, הרציני מאוד בדרך כלל, מרשה לעצמו להשתעשע מעט, אך עדין נשאר יחסית קפוא ולא זורם. אחל קמפיין של אתר הפוקר, בו תוכלו למצוא גם קטעים נוספים בכיכובו של נדאל.


לייק לפטריה בפייסבוק