פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אמסטרדם: קסם של עיר ואחלה ספייס קוקיז

לרגל השקת האתר החדש של סוכנות הפרסום JWT אמסטרדם, יצרו סרטון פרסומת משעשע וסטלני במיוחד. מדובר בסרטון מבוים בו כביכול הוזמנו משתתפים אקראיים לגלוש באתר, לענות על שאלון חווית המשתמש ועל הדרך ליהנות מכוס תה ועוגיות בזמן הסיור שלהם באתר.

כמובן, באמסטרדאם כמו באמסטרדאם, לא ציפיתם שהעוגיות שהוגשו לנשאלים יהיו עוגיות רגילות. כצפוי, נציג האתר שתשאל את האנשים הנבחרים לגבי הרושם הראשוני שלהם מהלוק של האתר, זכה לתגובות נלהבות אך לא ממש קוהרנטיות. ככה זה כשהמשתתפים בסקר כבר נמצאים על המטוס במחלקה ראשונה בדרך לחלל אחרי שנהנו מהספייס קוקיז המשובחות. בסיום הסרטון המשעשע מופיע הכיתוב: כל התה והעוגיות שניתנו למשתתפים במהלך הסרטון היו 100% חוקיים. באמסטרדם

לאחרונה אושרו באמסטרדם מספר חוקים המגבילים את שיווק הסמים הקלים לתיירים, חוקים שהבהירו באופן מובהק שלהולנדים נמאס להם מהתדמית החברותית כלפי מעשני המריחואנה בעיר. הפרסומת אמנם מדגישה את תופעת השימוש בסמים אשר החוק מנסה להגביל ולמגר, אבל בינינו, לא מדובר בפרסומת לאתר הרשמי של העיר אמסטרדם ובעצם למי באמת אכפת? צוות האתר מוכן ומזומן להצטרף לניסוי וללבצע בעצמו QA לאתר (ולעוגיות) ממש כמו המשתתפים בסרטון.


  

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...