פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כן משחקים עם אוכל: 30 ציורי אוכל יצירתיים במיוחד

כל ילד קטן מכיר את אחד מכללי הברזל החשובים ביותר כשיושבים לאכול מסביב לשולחן: לא משחקים עם אוכל. אולם, האם הכלל החשוב הזה תופס גם לגבי הורים? אם תשאלו את נעמי גטניו, אמא ישראלית יצירתית במיוחד, התשובה היא חד משמעית לא.

בעידן ההורים הקרייריסטים בו ג'אנק פוד מהיר הפך למזון פופולארי ומצוי בכל בית, לא תמיד קל לשכנע את הילדים לאכול אוכל בריא. נעמי, אמא ל 3 ילדים בגילאי 4,10 ו- 12, מצאה פתירון יצירתי לבעיה הזאת, והחלה ליצור עבור ילדיה ארוחות מעוצבות או 'ציורי אוכל' אם תרצו, בהם האוכל הופך למשחק והמנה עצמה היא יצירת אמנות.

בעמוד הפייסבוק החדש והמקסים שלה "כן משחקים עם אוכל", היא מעלה צילומים של שלל המנות היצירתיות שהכינה לילדיה, ומשתפת גם ציורי אוכל אחרים ששלחו לה הגולשים. בכל יום עולות לעמוד לפחות 2 יצירות אוכל חדשות, ארחות הצהריים של הנות.

נעמי מספרת לאתר הפטריה: "אני מכינה לילדים (יותר נכון לילדות, כי את הבכור זה מזמן לא מעניין) ציורי אוכל כבר שנים רבות כיוון שזה עוזר לילדות להכיר אוכל חדש ולטעום גם את מה שנראה פחות מעניין בצורתו הטבעית. כך התחילו לאכול המון ירקות שלא היו בתפריט קודם, וזה נכון גם לגבי הילדים שלהם ולגבי הילדים של חברי הפייסבוק שלי שלי וגם מקבלת משוב חיובי מהמון הורים שמנויים על העמוד.

נעמי, שהיא גם המקימה והעורכת הראשית של פורטל דולה להורים, אמנם לא המציאה את הגלגל, וכבר סיפרנו לכם בעבר על הבלוג הישראלי Meals with kids המבוסס על עיקרון דומה, אך אין ספק כי מדובר באמא מוכשרת במיוחד ובדרך נהדרת למשוך את הילדים שלכם לשולחן האוכל. אספנו עבורכם 30 יצירות של נעמי, ואת כל השאר תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...