פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בלוג ישראלי מקסים מציג דרכים יצירתיות לעודד ילדים לאכול

בשבוע שעבר הצגנו בפניכם פוסט מעורר תיאבון במסגרתו סיפרנו לכם על 20 דרכים יצירתיות להגשת אוכל שיעוררו לכם את התיאבון. קצת אחרי פרסום האייטם המדליק ההוא, גילנו במקרה בלוג מרענן ויצירתי תוצרת כחול לבן בשם Meals With Kids. הבלוג המקסים שייך לבחור כשרוני בשם מאור בר, בעל סטודיו לעיצוב אינטראקטיבי, שבדרך כלל מתעסק בתחום המשחקים והאפליקציות למובייל, אך בזמנו הפנוי מוותר על משחקים בסמארטפון ונהנה לשחק באוכל במקום.

מדובר בפרוייקט אישי של מאור, שמטרתו לעזור להורים לעודד את ילדיהם לאכול אוכל טוב ובריא יותר באמצעות מעט יצירתיות בצלחת. בבלוג שלו מציג מאור תמונות של צלחות המעוצבות במיוחד עבור ילגים במגוון צורות ודמויות שהופכות את המנות המוגשות בהן לחווית אכילה כיפית במיוחד עבור הילדים.

חנוכה

"הילדים שלי לא אכלנים גדולים ומאוד מאוד בררנים" מספר מאור לאתר הפטריה. "כל הפרויקט הזה התחיל מתוך רצון להפוך את הארוחות לחוויה ולא ל"אתה לא קם עד שאתה לא מסיים". במקביל גיליתי המון על ילדים ויצירתיות. למשל, הבת שלי, בת 3.5, כבר מפרקת את מה שאני מגיש לה ומכינה דמויות משלה. היתרון הכי גדול זה שזה גורם להם לאכול יותר טוב, השני הוא שזה נותן אווירה חיובית והשלישי – אני חולק את זה עם הורים נוספים וכולנו נהנים. יש לי 'סט ערכים' שכתבתי בתחילת הפרויקט ואני מנסה לא לחרוג ממנו: 5-15 דקות לארוחה , מצרכים פשוטים וטעמים שמשתלבים בצורה הגיונית."

אספנו עבורכם 15 תמונות נבחרות של סידורי הגשה משעשעים ומדליקים, כשבבלוג של מאור תוכלו למצוא תמונות רבות נוספות מהן תוכלו לשאוב השראה ולפנק גם את הילדים/אחיינים שלכם בארוחה טעימה ויצירתית. קליק לביקור בעמוד הפייסבוק של Meals With Kids.

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...